Jelenlegi hely

Majális hétvége az SB Farm és Szabadidőparkban

Időpont: 2023. április 29. szombat - május 1. hétfő 10:00 - 18:00
Helyszín: SB Farm és Szabadidőpark

 

Ha majális, akkor mi is lehetne jobb egy szabadtéri családi, baráti kiruccanásnál??

Látogassatok el hozzánk akár egy egész napra! Hozzatok piknik felszerelèst, pecázzatok, bográcsozzatok, süssetek szalonnát ès közben èlvezzètek a sok sok programot és szolgáltatást, amivel készülünk Nektek!!

Szombaton, vasárnap és hétfőn is várunk Titeket óriási szeretettel az SB Farmon!

És lássuk mi vár rátok a hosszú hétvégén:

Szombaton a megszokott szolgáltatásokkal várunk Titeket: állatsimogatás, èlmènyetetès, korlátlan ugrálóvár használat, játszóterek, játèksarok, arcfestès, árusok, pónilovazás, alpaka sètáltatás ès mesefigurás jelmezesek a gyerekek nagy örömére.

Vasárnap már jobban belecsapunk a lecsóba Lesz lufibohóc, arcfestès, ingyenes pónilovaglási ès alpaka fotózkodási lehetőség, körhinta ès minden, amit fentebb már említettem

Hètfőn pedig tovább fokozzuk a kedèlyeket

Lesz közös májusfa díszítès ès állítás, minden gyereknek ajándèk körhintázás a belèpőjegy mellé, arcfestès, lufibohóc, slambucfőző verseny, ingyenes pónilovaglási ès alpaka fotózkodási lehetőség, ès minden alap szolgáltatás, amit már a szombati napnál is felsoroltam

A slambucfőző versenyre privátban lehet jelentkezni vasárnap dèlig!!! Jelentkezzetek sokan, pótoljuk be végre az elmaradt versenyt

Belèpőjegyek: 2500ft/fő, 2 éves kor alatt ingyenes

Nyitvatartás: 10:00-18:00

Látogassatok el hozzánk, nem fogjátok megbánni

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére