Jelenlegi hely

Imami franchise

A franchise rendszerben működő Imami® honlap csoport szülőknek szóló, megyei weboldalain havonta több, mint 240.000 látogatás történik (Google Analytics statisztika, 2020. május), hírlevél olvasóink száma meghaladta az 60 ezret, facebook oldalainkat 63 000-en követik.

Weboldalaink célja, hogy praktikus helyi információkkal és magazinos tartalmakkal segítse a szülőket, egyben hatékony népszerűsítési lehetőséget nyújtson a gyermekes családokat megcélzó cégeknek.

Mottónk: "Minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!"

Weboldal neve Weboldal címe E-mail cím Hatókör
Budapestimami budapest.imami.hu budapest@imami.hu Budapest
Ceglédimami cegled.imami.hu cegled@imami.hu Cegléd és környéke
Csabaimami csaba.imami.hu csaba@imami.hu Békéscsaba és Békés megye
Dabasimami dabas.imami.hu dabas@imami.hu Dabas és környéke
Debrecenimami debrecen.imami.hu debrecen@imami.hu Debrecen és Hajdú-Bihar megye
Egrimami eger.imami.hu eger@imami.hu Eger és Heves megye
Fehérvárimami fehervar.imami.hu fehervar@imami.hu Székesfehérvár és Fejér megye
Győrimami gyor.imami.hu gyor@imami.hu Győr és Győr-Moson-Sopron megye
Kaposvárimami kaposvar.imami.hu kaposvar@imami.hu Kaposvár és Somogy megye
Kecskemétimami kecskemet.imami.hu kecskemet@imami.hu Kecskemét és Bács-Kiskun megye
Miskolcimami miskolc.imami.hu miskolc@imami.hu Miskolc és Borsod megye
Monorimami monor.imami.hu monor@imami.hu Monor és környéke
Nyíregyházimami nyiregyhaza.imami.hu nyiregyhaza@imami.hu Nyíregyháza és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Pécsimami pecsimami.hu info@pecsimami.hu Pécs és Baranya megye
Salgótarjánimami salgotarjan.imami.hu salgotarjan@imami.hu Salgótarján és Nógrád megye
Szegedimami szeged.imami.hu szeged@imami.hu Szeged és Csongrád megye
Szolnokimami szolnok.imami.hu szolnok@imami.hu Szolnok és Jász-Nagykun-Szolnok megye
Szombathelyimami szombathely.imami.hu szombathely@imami.hu Szombathely és Vas megye
Tatabányaimami tatabanya.imami.hu tatabanya@imami.hu Tatabánya és Komárom-Esztergom megye
Tolnaimami tolna.imami.hu tolna@imami.hu Szekszárd és Tolna megye
Veszprémimami veszprem.imami.hu veszprem@imami.hu Veszprém és Veszprém megye
Zalaimami zala.imami.hu zala@imami.hu Zalaegerszeg és Zala megye

 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem hajlandó köszönni a büdös kölke!? Kell neki egyáltalán?

Nem hajlandó köszönni a büdös kölke!? Kell neki egyáltalán?

Előfordult már veled, hogy bármennyire is szeretted volna, drága gyermeked nem nyitotta ki a száját és nem köszönt ismerősnek, barátnak, szomszéd néninek, bárkinek? Felhúztad magad vagy elfogadtad, hogy ő ilyen és kész? Teveliné Horváth Melinda szakpszichológus véleményét kérdeztük a "nemköszönés" jelenségről.
Felsőoktatási Képzőművészeti Ösztöndíj

Felsőoktatási Képzőművészeti Ösztöndíj

Pályázat típusa: ösztöndíjBeküldési határidő: 2022. február 10.Korcsoport: felsőoktatásban tanulók részére
Képregény, táblakép, futás... a közös pont: a Himnusz

Képregény, táblakép, futás, ismeretlen szerelmes ... a Himnusz és Kölcsey titkai

Gondolnád, hogy január 22-én ünnepeljük a Himnusz születésnapját? És azt tudtad, hogy képregény is készült belőle? Vagy azt, hogy Kölcsey nem is tartotta jó versnek?
23 mondat, amit ne mondj annak, aki bajban van

23 mondat, amit ne mondj annak, aki bajban van

Te is tudsz ilyen „jó szándékú”, de romboló mondatokat? Nekem a „kedvenceim” az „Engedd el!” a „Másoknak sokkal nehezebb” és a „Tudom, mit érzel”. Ilyenkor szívesen visszakérdeznék: Tényleg tudod?! Szerintem fogalmad sincs…
Ugrás az oldal tetejére