Jelenlegi hely

Korizz éjszaka! – Itt a Jégpályák Éjszakája!

A Magyar Jégkorong Szövetség idén is megszervezi a Jégpályák Éjszakáját, méghozzá január 22-én, szombaton. Alig pár napod van, hogy megélezd a korid és előkeresd a vastag zoknid! Országosan számos helyszín csatlakozott a rendezvényhez, természetesen Debrecen is.

A VI. Jégpályák Éjszakája 2021-ben a koronavírus-járvány miatt elmaradt, de 2022. január 22-én újra megrendezik az eseményt Allianz Jégpályák Éjszakája néven. Január utolsó előtti hétvégéjén országszerte több mint negyven helyszínen, köztük három kiemelt vidéki nagyvárosban – Debrecenben, Győrben és Veszprémben – várják a jeges sportok és programok szerelmeseit.

Kelet-Magyarország legnagyobb fedett műjégcsarnokában, a Debreceni Jégcsarnokban (4031 Debrecen, Derék utca 33. ) közönségkorcsolya és éjszakai korcsolyaparti vár mindenkit.

A helyszínek többnyire meghosszabbított nyitva tartással, kedvezményes belépőkkel – több helyen ingyenes belépéssel –, DJ-kkel és jégdiszkóval várják az érdeklődőket. A rutinos korcsolyázók több helyen megismerkedhetnek a jégkorong alapjaival is. 

A programsorozat részleteiről, a betartandó szabályokról és előírásokról, illetve egyéb információkról (pl. maszkhasználat, kötelező védettségi igazolvány stb.) az egyes helyszínek online és offline információs felületein tudtok tájékozódni vagy itt.

Debreceni programok a Jégpályák Éjszakáján

Debreceni Jégcsarnok

Éjszakai korcsolyázás  20:00-00:00  Jegyár: 1 200 Ft  pénztárnyitás: 19.00 órától

Korcsolya kölcsönzés: 900 Ft/fő, kölcsönzésre csak az I-es csarnokban lesz lehetőség.⁣ Korcsolyában a két csarnok közötti közlekedés kizárólag felhelyezett élvédővel lehetséges!

Jégcsarnok I.⁣ programjai

Jégdisco Dj Tokaival⁣ 20:00-21:50 és 22:00-00:00 óra között

(21:50-kor 10 perces jégfelújítási szünet)⁣

Jégcsarnok II.⁣ programjai

Jégkorongos aktivitások – értékes ajándékokkal (a résztvevők között 10 db ajándékcsomag kerül kiosztásra)⁣
Kapura lövő verseny⁣; Szlalom pálya⁣; Öltözködős játék jégkorongos felszereléssel⁣; Óriás puzzle kocka⁣

Idegenvezetés – a Debreceni Jégcsarnok a kulisszák mögött⁣ (Időtartam: 25 perc⁣)
Jelentkezni a Jégcsarnok I. főbejáratánál található információs pultnál lehet majd.⁣
Turnusok indulása: 21:00; 22:00; 23:00⁣

A szabadtéri korcsolyázás szerelmesei két debreceni helyszínen is élvezhetik az éjszakai jeget.

Adventi korcsolyapálya

Éjszakai zenés korcsolyázás 22:00 óráig. A korcsolyapálya január 31-én bezár.

(4026 Debrecen, Kossuth tér) Nyitvatartás: 8:00-22:00  Jegyár: 800 Ft

Nagyerdei korcsolyapálya

Éjszakai zenés korcsolyázás 24:00 óráig

(4032 Debrecen, Nagyerdei park 12.) Jegyár: Felnőtt: 1200 Ft Diák: 1000 Ft

 

ADL - Debrecenimami

Forrás: .jegpalyakejszakaja.hu

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Karácsonykor mindenki szeretne örömet szerezni – de egyre többen azt érezzük, hogy a rengeteg tárgy helyett valami maradandóbbra vágyunk. Valami olyanra, ami nem porosodik a polcon, közös élménnyé, emlékké válik.Összegyűjtöttük a legjobb élményajándék-ötleteket, melyeket gyerekeknek, pároknak, nagyszülőknek vagy akár barátoknak is adhatsz – és amelyek könnyedén elérhetők.
Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére