Jelenlegi hely

Halloween party - Bátrak erdeje

Időpont: 2021. október 30. szombat 17.00-21.00
Helyszín: Hármashegyalja

 

Éjszaka indul útjára Halloweeni járatunk, ahol rémisztően élménydús programokkal várjuk Bátor Utasainkat.
Soroljuk a programokat, amelyek a Hármashegyalján leszálló résztvevőkre várnak:
  • Szörny Disco,
  • Akrobatikus Tűzzsonglőr – show,
  • Boszorkány Túra,
  • Daraboló – Kuckó,
  • LED – Show,
  • Démoni Madarak,
  • Rém – Zumba party
  • Táncoló kutyák show műsor
A résztvevők biztonságáért a Rettenetes Szörnyek lesznek a felelősek!
A halloweeni programokon velünk tart:
  • Ahura Fire Tribe akik fergeteges Tűzshow-al fogadják a résztvevőket
  • Amirah HMS táncosai pörgős Zumba és látványos LED-es műsorral készülnek
  • Pusztai Gábor "Gyertya" tűzshow előadása elkápráztatja a nézőket
  • LED zenekar (Komódi Károly (Kaiko) és Szénási Miklós (Mr.M.) koncertje fergeteges bulit varázsol Hármashegyaljára
  • Varga Edit, a Bátrak Erdejébe kíséri el a sötétséget és félelmüket legyőző utasainkat
  • Madársuli – Ernő, az erdei beszélő démonpapagáj - varázsmondókával és énekkel szórakoztatja az utasokat
  • Debreceni Kutyaiskola és a Sansz Alapítvány - táncoló kutyáikkal bámulatba ejtik a résztvevőket
  • TiZsu Arte – daraboló kuckójában szörnyebbnél szörnyebb alkotások készülhetnek
Akik jelmezben érkeznek, azok számára ajándékkal készülünk!

Fontos:

A túrát mindenki saját felelősségére veszi igénybe, a mindenkori járványügyi szabályok betartásával (biztonsági távolság). Zseblámpa hozható, folyadék utánpótlás szükséges!
Az esemény alatt a Hármashegyi Büfé üzemel.

Rendkívüli Halloween menetrend:

A Ruyter utcai kiinduló állomásról Hármashegyaljára: 17:00
Hármashegyaljáról vissza a Ruyter utcai állomásra: 21:00
A Halloween – járat csak Debrecen-Fatelep kiinduló állomáson, a Hétvezér megállóhelyen, illetve Hármashegyalja végállomáson áll meg!
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére