Jelenlegi hely

CS.A.K Design - Debreceni Kézműves és Iparművészeti Piac

2018. április 22-én, vasárnap 11-17 óráig designer vásár várja az egyedi tárgyak kedvelőit.

A CSAK Design egy fontos mérföldkő a debreceni design-kedvelő közönség és a debreceni dizájnerek életében. Egy olyan összefogás és rendezvénysorozat veszi kezdetét, ahol helyi iparművészek és tervezők kapnak bemutatkozásra lehetőséget. 

CS.A.K. Design - Debreceni Kézműves és Iparművészeti Piac

Cselekvő, Alkotó, Közösség

Mit jelent a CSAK Design?

A CSAK Design egy fontos mérföldkő a debreceni design-kedvelő közönség és a debreceni dizájnerek életében. Egy olyan összefogás és rendezvénysorozat veszi kezdetét, ahol helyi iparművészek és tervezők kapnak bemutatkozásra lehetőséget. Az Európa számos nagyvárosában működő kezdeményezések mintájára most Debrecen is csatlakozik ehhez a progresszív áramlathoz.

A vásárlónak a Csak Design-on lehetősége van egyedi termékek megtekintésére, megvételére úgy, hogy közben tartalmasan, élményekben gazdag rendezvényen vesz részt, szemben a magányos rohanással.

Cél egy olyan közösségi tér létrehozása, ahol a különböző művészeti ágak átfedik egymást, a közönség egyben megismerkedhet a helyi képzőművészek, zenei és irodalmi élet képviselőivel, és egy átfogó, színes képet kap a debreceni kulturális életről. A vásárok alkalmával bemutatkozik egy-egy előadó, képzőművész, zenekar.A legfontosabb cél pedig, hogy a kézművesség egyedisége legyen trendi, modern és a hagyományos technikák mellett helyet kapjanak a formabontó és egyedi megoldások is.

Tagok:

Faludi Gabriella- a Faludi G

Puskás Ani - Anikás

Kopócs Éva– Maminvent

Soós Dóra- Weall Fashion

Turi Attila- ByAT

Nagyváradi Tünde- Tündérségek

Jeney Orsolya-  Ursuslupus

Seres Sára- Shumlee

Bíró Ági- Scrapfellow

Csatlós Eszter- PIKK-PAKK Táskarendező

Erdei Éva-  Wire and Bead –Acélékszerek

Szabó Annamária-Marica Showroom

Szabó Erzsó - Szabó Erzsó Nemez

Baracsi Gabriella- Gabillustrator

Vizhányóné Szolnoki Gizella- Gizusproduct

 

A jelenlegi tagok mellé folyamatosan érkeznek jelentkezések is, melyeket egy beválogatási rendszer alapján válogatva szűrjük, és kerülnek felvételre.

A vásár működése:

A vásár előre meghirdetve kb. 2 havonta kerülne megrendezésre, az adventi időszakban pedig 2-szer. A vásár látogatása a vásárlók részére ingyenes.

A helyszín: a Déri Múzeum Díszterme, alkalmanként a Víztorony

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.
Hogyan éljük túl a hőséget?

Hogyan éljük túl a hőséget?

Valahogy muszáj lesz. És bár az idei nyár (eddig) kegyesebb hozzánk, mint a tavalyi, a 38°C azért már alkalmas a nyugalom megzavarására. A szenvedés pedig csak a mazochistákat villanyozza fel, a többiek megoldások után kutatnak.
Tíz étel, amit a 10 éve gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

Tíz étel, amit a 10 éves gyereked is elkészíthet a nyári szünetben

A szülői stresszfaktor egyik okozója a nagy ebédkérdés, amihez nemcsak a mikor mit főzzek, de a megeszi-e a gyerek is hozzájárul. Van pár tippünk kezdőknek és haladóknak.

Partnereink

Hajdúság Éléskamrája
Debrecenimami Partner Karitatív Testület
Ugrás az oldal tetejére