Jelenlegi hely

Debrecen - Kemény Zsigmond Utcai Óvoda

Cím: 4028 Debrecen Kemény Zsigmond u. 7.
Tel: 52/446-435
Email: kemeny@ovoda.debrecen.hu

Óvodavezető: Turek Ferencné

http://kemenyzsigmondovi.hu/

A Debrecenimami 2012 őszi "A mi óvodánk" című pályázata keretében több szülő osztotta meg gyermeke óvodájával kapcsolatos tapasztalatait. Az akkor beküldött véleményeket itt olvashatod:

  • Mert az óvónénik a világ legjobb pedagógusai!!!
  • Barátságosak a csoportszobák, tágas, nagy, jól felszerelt az udvar.
  • Sok, változatos program, rendezvény várja a gyermekeket.
  • Szabad idős tevékenység miatt!
  • Mert nagyon szeretik a gyermekeinket a pedagógusok, játsza szeretik őket és sokat is tanulnak egyben.
  • Nagyon kedvesek az óvónők és a dajka nénink, értenek a gyerekek nyelvén. Szép a csoportszobánk is. Sok program van az oviban és kiemelt figyelmet szentelnek a környezeti nevelésnek.
  • Az óvónők és az ott dolgozok kedvesek,a csoportszobák tágasak, szépek.
  • Aranyosak az ovónénik, szép a termünk.

 

Hozzászólások

A  Debrecenimami 2015/16. évi „A mi óvodánk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked óvodáját?” A válaszok itt olvashatók.

Nagyon szeretjük ezt az óvodát, a kislányom nagyon imádja az óvónénijeit, és a dajka nénit, a vezető óvónéni is nagyon aranyos, kedves. Nagyon sokat foglalkoznak a gyerekekkel, ötletesebbnél-ötletesebb dolgokkal igyekeznek fejleszteni a gyerekek tudását. Emellett sokat játszanak velük, mindenféle programokat szerveznek, amit a gyerekek imádnak. Közel is van az otthonunkhoz, ami külön jó dolog. a nagyfiam is ide járt, és ő is szerette ezt az óvodát.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Egyre többen keresnek kapaszkodót a hétköznapi stressz, a bizonytalanság, a szülői kihívások vagy akár a belső feszültségek feldolgozásához – legyen az egy jó könyv, egy segítő társasjáték, ilyenkor jól jön egy megbízható forrás, ahol valódi szakértelemmel válogatták össze az ajánlatokat. Mostantól ilyen hely a Mindwell Pszichológiai Webshop is.
Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére