Jelenlegi hely

2012-es Imami tréning a Petneházy Club Hotelben!

Az anyukák helyi információs oldalait tömörítő Imami honlap-csoport (www.imami.hu) mögött hétköznapi anyukák állnak, akik közösen dolgoznak azért, hogy Te mindig hasznos  információkat találj a lakhelyed szerinti Imami oldalon.

 


Több mint 20-an vagyunk országszerte és rengeteg a megbeszélnivalónk, ezért már nagyon vártuk az évente egy alkalommal megrendezett Imami tréninget, aminek idén a budai Petneházy Club Hotel adott helyet! Sokan közülünk - a rengeteg levélváltás után - most találkoztak először személyesen!

Íme a csapatunk munka közben: (klassz dolgokat sütöttünk ki, figyeld az Imami karácsonyi meglepetését!):
 

 

Egy kis "játék" is belefért az amúgy nagyon sűrű két napba:

 



Erkély-jelenet:
 



Már ekkora asztal kell, hogy körbe tudjuk ülni...

 


 
Nehéz huszonnégy anyukát egy  időben összehozni, ezért szombaton és vasárnap is készült csoportkép:

 
Felső sor: Délbudaimami, Győrimami, Nyíregyházimami, Délpestimami, Egrimami, Fehérvárimami, Újbudaimami és Debrecenimami
Alsó sor: Tatabányaimami, Veszprémimami, Csabaimami, Szegedimami, Pécsimami, Ceglédimami (guggolva), Kecskemétimami(k) és Szombathelyimami


Hátsó sor: Debrecenimami, Csabaimami, Délpestimami, Tatabányaimami, Veszprémimami, Északbudaimami, Szombathelyimami, Angyalzugimami, az Imami grafikusa, Ceglédimami
Első sor: a két Kecskemétimami között Szegedimami, Pécsimami, Délbudaimami, Egrimami, Hegyvidékimami, Egerszegimami és Győrimami

Amire nem jutott időnk:

   
A saját szaunával felszerelt faházak mellett külső-belső medence és masszázs várja a vendégeket...

És ami munka mellett is nagyon klassz élmény volt:

 
a hangulatos faházak, a jó levegő és a gyöngyörű őszi táj!



Köszönjük, hogy lassan 100.000-en látogattok bennünket havonta: sok a tennivalónk, de ezért és a sok pozitív visszajelzésért érdemes!

Az Imami csapata

 
Az Imami 2012-es tréningjét támogatta:



 

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

11 dolog, amire az utazás tanított

12 dolog, amire az utazás tanított

Szélesebb látókör, inspiráció, problémamegoldás, mélyülő önismeret, újabb nézőpontok… Minden utazás tanít valamit.
Hová tűnt ez a nyár, hol van az én nyaralásom?

Hová tűnt ez a nyár, hol van az én nyaralásom?

Az idei nyaralásból, ha valamit megtanultam, az az, hogy a közös nyaralást is tanulni kell. Tanulni, hogy jól tudjunk együtt nyaralni.
Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Ingerlékeny, türelmetlen, túl van pörögve? És tessék mondani, hogy aludt?

Egyre több ismerősöm említi, hogy nem alszik jól, fáradt, türelmetlenebb, rosszabbul koncentrál, nem halad olyan gyorsan a napi feladatokkal. Ijesztőbb, hogy tinédzser gyerekeim ugyanezzel küzdenek időnként.
Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére