Jelenlegi hely

Játssz velünk egy gyorsat! A címe: Elmondod nekünk?

Mi az ami Téged foglalkoztat? Amiről szivesen hallanál, beszélgetnél szakértőkkel, ingyenes előadásokon? Újdonságok, amiket szívesen kipróbálnál vagy elkészítenél személyesen is?

Hogy miért kérdezzük? Az még titok! De buli lesz mindenkinek!

Áruld el, milyen téma foglalkoztat, amit szívesen viszontlátnál az oldalainkon! És mi értékeljük a segítséged!

Kérdésünk: Ha lehetőséged volna ingyenes előadásokon / workshopokon részt venni, Te milyen témákat választanál?
Egészség, gyereknevelés, menopauza, szépségápolás, várandósság, kamasz, időgazdálkodás ….
Az sem baj, ha ennél szűkebb, speciális területek érdekelnek! Jöhet bármi!

Írd meg nekünk a Téged legjobban érdeklő témákat és előadókat, elég rá egy perc!

És a nyereményt is itt tudod megnézni! 

Köszönjük, ha segítesz! Minden válasz az!

Edit és Adél, a Debrecenimami szerkesztői

Listakép forrás

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?
Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Az Űrhajózás Világnapját minden évben április 12-én ünneplik, mivel ezen a napon, 1961-ben Jurij Gagarin szovjet űrhajós elsőként repült a világűrbe a Vosztok-1 űrhajó fedélzetén. Ez a nap remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzétek a világűr csodáit!
Három trükk az olcsóbb és egészségesebb háztartásért

Három trükk az olcsóbb és egészségesebb háztartásért

A kerékben az a legjobb, hogy nem kell újra feltalálni. Talpraesett, élelmes háziasszonyok annyi mindent kísérleteztek már ki az elmúlt évszázadok alatt, hogy valójában nincs más dolgod, mint kiválogatni a Neked szimpatikusakat.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére