Jelenlegi hely

Debreceni általános és középiskolák nyílt napjai

Ezerrel dübörög a nyílt napok időszaka, fontos, hogy jól be tudjátok osztani az időpontokat. Segíthetünk?

A középiskolákban főleg a november a legerősebb, a legtöbb időpont ekkor van. Oka, hogy köti őket a központi írásbeli felvételi jelentkezési határideje, mely ebben a tanévben 2025. december 02-án lesz. Persze ettől még ráértek gondolkodni, pontosan melyik suli is legyen, hiszen a középfokú iskolákba történő jelentkezésnek majd 2025. február 20. lesz a határideje.

Az általános iskolákban ez az időszak jobban elhúzódik, hiszen itt nincs felvételi, nem kell tanulni, elég csak a január 29-i dátumot fejben tartani. Azt is a szülőknek, mivel egy nagy adag adminisztrációval jár majd. Most szólok, a gyermek oktatási azonosítóját ne felejtsétek el elkérni az oviban!

Már 10 éve minden évben összegyűjtjük egy listába a nyílt napokat

Listánk van a bölcsis, ovis, általános iskolás és középiskolai nyílt napokról is. Melyikre vagy kíváncsi?

A középiskolai nyílt napokért >>> KLIKK ERRE
Az általános iskolai nyílt napokért >>> KLIKK IDE

Az ovis és bölcsis majd januártól lesz elérhető.

Te sem tudod a felvételi dátumokat jól megjegyezni?

Jó hírünk van, ebben is tudunk segíteni!

A középiskolai felvételihez kapcsolódó dátumokat és fontos határidőket összeszedtük, cikkünket ITT olvashatod, illetve innen akár le is töltheted, feltettük egy lapra az összeset!

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!

Partnereink

Hajdúság Éléskamrája
Debrecenimami Partner Karitatív Testület
Ugrás az oldal tetejére