"Petőfi - kérdések" a Méliusz Benedek Elek Könyvtárban
Időpont: 2023. január 17. kedd 16:00 Helyszín: MÉLIUSZ Benedek Elek Könyvtár - Debrecen, Piac utca 68.
2023. január 17-én, kedden 16 órakor "Petőfi - kérdések" címmel Kiss Endre József ny. ref. lelkész tart vetített képes előadást a Benedek Elek Könyvtárban.
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken! Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!
Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!
Hogyan építhetjük saját rezilienciánkat? Milyen eszközeink vannak? Mit jelent a perspektivikus látásmód? A pszichológus 9 tanácsa a mindennapok küzdelmeihez, hogy ne csak túléljünk, hanem valóban meg is éljük az életet. Könyvajánlónk:
A bakancslista is egy élettervezési módszer, kicsit játékosabban, de tervezésre ösztönöz. Jó módszer a gyerekek és magunk előre tervezésre szoktatására.
Ahogy rövidülnek a napok és egyre korábban sötétedik, mindannyian vágyunk egy kis meghittségre.
A november a kuckózás hónapja: forró ital, puha takaró, gyertyafény, és persze a gyerekzsivaj, ami mindezt élettel tölti meg.
Ha nincs kedvetek minden este a tévé elé ülni, próbáljátok ki ezeket az egyszerű, mégis varázslatos ötleteket, amikkel az otthoni esték is különlegessé válnak.
Barátságosnak hangzó neve jellegzetes tünetére utal: a beteg erős köhögés közben a szamár hangjára emlékeztető elnyújtott hangot hallat. 1954 óta kötelező ellene a védőoltás. Általában ezzel úgy hisszük, hogy le is tudtuk egy életre. Pedig nem!