Jelenlegi hely

7. Karácsonyi Ronda Pulcsis Futás 12.10. DEBRECEN

Időpont: 2022. DECEMBER 10., SZOMBAT 10:30-12:00
Helyszín:
 Debrecen - Baltazár Dezső Tér

Hetedik alkalommal gyűjtünk ajándékot rászorulóknak karácsonyi ronda pulcsiban Budapesten és Debrecenben.
Elő a ronda pulcsikat a szekrényből! Az idei lesz a hetedik alkalom, hogy a leggiccsesebb felsőnket magunkra öltve futhatunk a jótékonyság jegyében Debrecenben.

Az esemény ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Regisztráció: hello@bakancslistamagyarorszag.hu


 Ezen a napon senki ne tegye el a pulcsiját a Ronda Pulcsis Futás után, hiszen este Ronda Pulcsis Kori Disco!
Az eseményről bővebben: ITT  


Debrecenben a belvárosban futnak majd a ronda pulcsisok a Baltazár Dezső térről indulva, a Hunyadi utca – Rákóczi utca – Burgundia utca – Kossuth utca – Piac utcai sétáló övezet - Füvészkert utca – Múzeum utca – Baltazár Dezső térig, érintve a gyönyörű adventi vásárt is.

A gyülekező állomáson, a start előtt Tisza Tibor egyszeres magyar bajnok, ötszörös magyar válogatott labdarúgó és további élsportolók melegítenek be a nevezőkkel együtt, majd ezt követően az 5,2 km-es távot lehet egyéniben vagy váltóban, babakocsival vagy kiskutyával, családdal vagy kollégákkal futni - természetesen ronda pulcsiban. Az esemény megvalósítása a Debreceni Advent és a Virágkarnevál programjait szervező Főnix Rendezvényszervező Kft.-vel közösen történik.



Fontos információk – kérlek, olvassátok el figyelmesen.

Az esemény ingyenes, de regisztrációhoz kötött:
 Helyszín: Debrecen, Baltazár Dezső tér
 Időpont: 2022. december 10. 10:30-13:00
 Helyszíni regisztráció: Debrecen, Baltazár Dezső tér 10:30-10:45 között
 Közös bemelegítés: 10:45-10:55 között
 Rajt: 11:00-kor.
 Táv: Baltazár Dezső tér - Hunyadi utca – Rákóczi utca – Burgundia utca – Kossuth utca – Piac utcai sétáló övezet (Adventi Vásár) - Füvészkert utca - Múzeum utca – Baltazár Dezső tér
 Részvétel és részvételi díj: ingyenes, regisztrációhoz kötött.



Arra kérünk mindenkit, hogy, aki tényleg részt fog venni az eseményen, az regisztráljon, hogy lássuk a valós létszámot! Regisztráció: hello@bakancslistamagyarorszag.hu

Kutya:
Kutyát csak akkor hozzatok, ha 100%-ig biztosak vagytok abban, hogy jól kezelhető nagy tömegben is.

Bicikli:
A futáson biciklivel ne vegyetek részt!

Mindenki hozzon magának kabátot, meleg ruhát, amit a futás után fel tud venni.

Ronda Pulcsi cserebere

Meleg tea, kedvenc bögre

Vigyázzatok magatokra, egymásra és mindenkire.
A rendezvényen mindenki saját felelősségére vesz részt.
Találkozunk december 10-én Debrecenben!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére