Jelenlegi hely

Újra nyitja kapuit a Létai Levendulás! Szedd magad hétvége!

Időpont: 2020. július 11-12. szombat-vasárnap 9 óra
Helyszín: Létai levendulás, Létavértes, Kossuth kert
Az aktuális családi programokért KATTINTS IDE!
Még több program (börzék, nyílt napok, babamama - és kismama programok, táborok, strandok, játszóterek stb.) ITT!

Kedves Levendula kedvelők!

8.alkalommal nyitjuk meg levendulás kertünk kapuit a látogatók előtt!
Július 11-én szombaton és 12-én vasárnap 9:00 órától este 17:00 óráig várunk benneteket nagyon sok szeretettel.

Ezeken a napokon nem csak sétálhattok a levendulák között, hanem akár szedhettek is belőle. Minden évben azonos méretű aratótáskát vásárolhattok meg a helyszínen, a szedés kizárólag ezekbe a táskákba történhet.

A virágokat kizárólag ollóval szüretelhetitek, tépni TILOS!
Kérünk benneteket, hogy ollót hozzatok magatokkal!

Az aratótáskát a kert jobb oldalán felállított pavilonban tudjátok majd megvásárolni, amikor megérkeztek. A kisebb méret 1.500,-Ft, a nagyobb méretű az idén is 2.000,-Ft-ba kerül.
A levendulás előtt parkolóhelyeket alakítunk ki, kizárólag személyautóval lehet behajtani!

Várunk benneteket szeretettel!
Magyar család
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Magyar Feltalálók Napja - amikor a magyar észjárásra büszkék vagyunk

Tudtátok, hogy van egy nap, ami csak a magyar feltalálóké? Minden év június 13-án ünnepeljük a Magyar Feltalálók Napját, amikor a világot formáló magyar elmék előtt tisztelgünk. Ez egy remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzük, milyen találmányok születtek hazánkban, és hogy mennyi mindent köszönhetünk ezeknek a zseniális ötleteknek.
Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Tiszta víz, tiszta élmény – kirándulás iható forrásokhoz a családdal

Magyarország tele van szebbnél szebb forrásokkal, ahol a természet csendje és a tiszta víz varázsa együtt ad élményt. Hoztam pár igazán hangulatos helyet.
MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

MegaPapír rajzpályázat 2025 - 1.000.000 Ft összértékű nyereménnyel

Pályázat típusa: rajzpályázatKorosztály: óvodások és általános iskolás alsó tagozatosokBeküldési határidő: 2025. június 10.
Kés - és?

Kés - és?

A háziasszony jellemzően főz. Persze nem sorsszerűen. A gyorséttermek, pizzák, hamburgerek és csirkemell csíkok világában igazzá vált: aki telefonálni tud, főzni is tud.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére