Jelenlegi hely

Berettyóújfalu védőnői tanácsadás

 Tanácsadó cím: Berettyóújfalu, Szentmárton tér 5., Orbán Balázs tér 3
 Tel.: 54/507-550
 

                                           

06-30-976-4259
Tanácsadás: kedd: 13:00  -  15:00 
 
06-20-210-5063
Tanácsadás: kedd 12:30  -  14:30, szerda:11.00-13.00
 
06-70-415-3045
Tanácsadás:szerda 08:00  -  10:00 Nők, várandós anyák részére tartott tanácsadás, 11:00  -  13:00 Csecsemő-, gyermek-, ifjsági tanácsadás
 
06-70-572-1506
Tanácsadás:
 
06-30-645-0825
Tanácsadás:csütörtök:09.00-13.00
 
06-54-507-550
Tanácsadás: hétfő 13:00  -  15:00 Nők, várandós anyák részére tartott tanácsadás, csütörtök 11:00  -  13:00 
 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Kényes fotó került ki rólad a netre? Tehetsz ellene!

Egy pillanatnyi meggondolatlanság miatt akár a jövőd is tönkremehet. Tippek és tanácsok, mit kell és érdemes ilyenkor tenni.
Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

„Nincs olyan álarc, amelyik félre ne csúszna néha.” – Idézetek a láthatatlan maszkjainkról.
Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Gondoltad volna, hogy a z éjszaka sötétjében is mosolygó, házainkat őrző hóembereknek saját ünnepük van? Ha nem, akkor ideje előkeresni a garázsba utolsó alkalommal elrejtett alkatrészeit, közeledik január 18-a, a hóemberek világnapja!
Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére