Jelenlegi hely

Új nyári programsorozat indul Debrecen szívében

A „Belváros - Szeretem!” ingyenes programsorozat célja, hogy Debrecen belvárosát a vásárlás, a minőségi gasztronómia és a kulturált szórakozás valódi központjává tegye, miközben erősíti a helyi közösséget és támogatja a belvárosi vállalkozásokat.

Idén június 19. - július 26. között csütörtökön és szombaton 17 órától egészen este 7 óráig változatos zenei és táncos fellépőkkel várják az érdeklődőket. Két belvárosi helyszínen, a Rózsa utca - Piac utca sarkán, illetve a Svetits-bérház előtti téren (Piac utca 43.) 10 alkalommal - mintegy 40 - táncprodukció, zenei előadás, koncert szórakoztatja majd a debrecenieket.

Öt héten keresztül fellép többek között: a Hajdú Táncegyüttes, a Valcer Táncstúdió, a Dereceni Zenede, a Nyári Zeneművészeti Akadémia, a Debreceni Rocksuli, a Trio Harmony, a Debreceni Majorette Együttes, Feeling Tánc- és Mazsorett Egyesület, a LESZ Dance, a Daldorf Zenekar, a BMB Trio, illetve Kostyál Viktor karikatúráival színesíti a programokat.

Minden esemény ingyenesen látogatható.

Az események helyszínein működő cégek (mint a Café Frei, Jardin cukrászda, Panificio il Basilico, Salad Box, The Macaron Bites, The Box Donut, Lezser Bár és a Wellington Coffee & Pie) a rendezvénysorozat idején speciális kedvezményekkel várják a vendégeket.

A programokkal kapcsolatos információk a "Belváros-Szeretem" Facebook oldalán találhatók.

Programok

Július 5., szombat

Rózsa utca - Piac utca sarka
17:00-18:00 Készülünk a karneválra! - Virágkarneváli tánccsoportok bemutatói
18:00-19:00 FunDead

Piac utca 43.
17:00-19:00 Rocksuli

Július 10., csütörtök

Rózsa utca - Piac utca sarka
17:00-18:00 Nyári Zeneművészeti Akadémia
18:00-19:00 Készülünk a karneválra! - Virágkarneváli tánccsoportok bemutatói

Piac utca 43.
17:00-18:00 Lehőcz Zsuzsi
18:00-19:00 Kiss Milán

Július 12., szombat

Rózsa utca - Piac utca sarka
17:00-18:00 Nyári Zeneművészeti Akadémia
18:00-19:00 Készülünk a karneválra! -
Virágkarneváli tánccsoportok bemutatói

Piac utca 43.
17:00-18:00 Györfi Ági
18:00-19:00 Nagy Szilárd

ADL - Debrecenimami

Forrás

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

Mindennapi maszkjaink – 17 gondolat az álarcokról

„Nincs olyan álarc, amelyik félre ne csúszna néha.” – Idézetek a láthatatlan maszkjainkról.
Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Répa, szén, lyukas lábas… hóemberépítésre fel!

Gondoltad volna, hogy a z éjszaka sötétjében is mosolygó, házainkat őrző hóembereknek saját ünnepük van? Ha nem, akkor ideje előkeresni a garázsba utolsó alkalommal elrejtett alkatrészeit, közeledik január 18-a, a hóemberek világnapja!
Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Télen sok szülő érzi úgy, hogy az öngondoskodás egy szép, de elérhetetlen fogalom. Mintha ez is még egy feladat lenne a listán, amit jó lenne kipipálni – de valahogy sosem jut rá idő, energia vagy tér. Pedig gyakran nem arról van szó, hogy nem törődünk magunkkal, hanem arról, hogy kevesebből próbálunk ugyanannyit adni. Ha télen azt érzed, hogy fáradtabb vagy, türelmetlenebb, és nehezebb magadra figyelni, az nem kudarc. Ez az időszak eleve többet vesz ki belőlünk, mint máskor.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére