Jelenlegi hely

Március 21-én este végre kiderül a nagy titok!

Ekkor lesz a hivatalos díjátadója a Az Év Női Példaképe Hajdú-Bihar vármegyében és derül ki, hogy 6 döntősünk közül ki nyerte a díjat 2025-ben.

Ki lesz Az Év Női Példaképe?

Még titok! A díj nyertesének nevét a hivatalos díjátadón ismertetjük.

Díjátadó: 2025. március 21-én, pénteken 16.30 órakor lesz a Borsos-villa Közösségi Házban (Debrecen, Borsos József tér 1.)

A meghirdetett pályázat döntőseiről részletesebben weboldalunkon ITT olvashat. 

Szükségünk van a példaképekre!

Mindannyiunknak szüksége van olyan emberekre, akik utat mutatnak nekünk, szeretnék olyanok lenni, mint ők, úgy megélni az élet számunkra még hiányzó lehetőségeit. Akikbe kapaszkodhatunk, ha elbizonytalanodunk. Nem is tudják, de erős adnak, hitet, hogy meg tudjuk mi is csinálni, hogy nekünk is lehetnek a vágyaink a céljaink, hogy menjünk tovább, ha úgy érezzük, nem is tudunk.

A Debrecenimami szerkesztősége és az Imami Egyesület idén második alkalommal indította el "Az Év Női Példaképe Hajdú-Bihar vármegyében" címmel pályázatát.

Az elismeréssel olyan köztünk élő nőkre szeretnénk felhívni környezetünk figyelmét, akik a munkában és a családi életben is példaértékűen helytállnak, így mások számára is inspirációként szolgálhatnak. Szeretnénk ezzel is megmutatni, hogy a család és a gyermekvállalás nem gátja a munkában való kiteljesedésnek, sőt!

Az Imami Egyesület zsűrije által döntőbe juttatott hat pályázót a Debrecenimami weboldalán mutattuk be, akikre 2025 március 10-16. között szavazhatott a közönség. A pályázat második fordulója is véget ért, lezárult a szavazás a döntősökre. 

ADL - Debrecenimami

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?
Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Az Űrhajózás Világnapját minden évben április 12-én ünneplik, mivel ezen a napon, 1961-ben Jurij Gagarin szovjet űrhajós elsőként repült a világűrbe a Vosztok-1 űrhajó fedélzetén. Ez a nap remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzétek a világűr csodáit!
Három trükk az olcsóbb és egészségesebb háztartásért

Három trükk az olcsóbb és egészségesebb háztartásért

A kerékben az a legjobb, hogy nem kell újra feltalálni. Talpraesett, élelmes háziasszonyok annyi mindent kísérleteztek már ki az elmúlt évszázadok alatt, hogy valójában nincs más dolgod, mint kiválogatni a Neked szimpatikusakat.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére