Jelenlegi hely

Csaljunk mosolyt közösen minden gyerek arcára!

A DEKOM jótékonysági játékgyűjtő akciója hátrányos helyzetű gyerekek számára Gyereknap alkalmából.

Csaljunk mosolyt közösen minden gyerek arcára!

A Debreceni Egyetem Különleges Orvos- és Mentőcsapata gyűjtést szervez hátrányos helyzetű gyerekek számára Gyereknap alkalmából.
Kérjük segítsen boldoggá tenni nekik ezt a napot játékok felajánlásával!

Gyűjtőpontok:

  • Tímár utca 3. Könyvelőiroda

Hétköznapokon 8:00-16:00

  • REGIO Játék - Ahol a vásárlás gyerekjáték! 

Debrecen, Balmazújvárosi út

Nyitvatartási időben:Hétfő - szombat: 8.00 - 19.00; vasárnap: 9.00 - 17.00

  • Játékfarm

Debrecen, Vámospércsi út 40.

Nyitvatartási időben: Hétfőtől-Péntekig: 08.00-17.00; Szombaton: 08.00-12.00

  • PepePanini University

Debrecen, Egyetem tér 1.

Nyitvatartási időben: hétfőtől-péntekig: 8:00-20:00; szombat: 09:00-20:00; vasárnap: ZÁRVA

A DEKOM a Debreceni Egyetem Különleges Orvos- és Mentőcsoport Egyesület Magyarország hivtalosan bejegyzett orvos- és mentőcsoportja. Nonprofit szervezetként sokrétű tevékenységet folytat: Tanyaprogramjaik során évről évre rengeteg rászorulóval találkoznak, akinek szüksége van segítségre, nehezen megközelíthető területen, településen él. Oktatják a jövő orvosait, gyermekotthonoknak adnak támogatást és élményt ajándékoznak, valamint kutató-mentő és mentőkutyás egységükkel Kelet-Magyarországon keresésre indulnak.

                                Ha értékesnek találja munkájukat, adója 1%-t a Debreceni Egyetem Különleges Orvos- és Mentőcsoport Egyesületének adományozhatja!                                                                 Adószám: 18992685-1-09 Segítségét köszönjük!

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Egyre többen keresnek kapaszkodót a hétköznapi stressz, a bizonytalanság, a szülői kihívások vagy akár a belső feszültségek feldolgozásához – legyen az egy jó könyv, egy segítő társasjáték, ilyenkor jól jön egy megbízható forrás, ahol valódi szakértelemmel válogatták össze az ajánlatokat. Mostantól ilyen hely a Mindwell Pszichológiai Webshop is.
Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére