Jelenlegi hely

Idén használd a régi naptáradat!

Éppen selejteztem otthon, amikor fel nem használt naptárakra bukkantam. A régi füzeteket, jegyzettömböket mindig elteszem: jól használhatóak ugyanis bevásárló listákhoz, gyerkőcök rajzainak. A régi naptáraknak azonban nem ezt a sorsot szántam. Találtam ugyanis egy remek oldalt, ami megmutatja, hogy például 2019-ben melyik korábbi évek naptárait használhatjuk majd. Sőt azt is megnézheted, hogy a fel nem használt 2018-as határidőnaplókat mikor tudod újra elővenni.

Szóval 2019-ben elő például a 2013-as, 2002-es, 1991-es vagy 1985-ös naptárakkal! Sőt, ha többet is vennél/kapnál majd, használd legközelebb 2030-ban!

Ha pedig maradt még 2018-as naptárad, 11 évet kell raktároznod otthon, mivel legközelebb 2029-ben tudod majd elővenni újra!

A 2017-es naptárak ilyen célú újrahasznosítására már csak 4 évet kell várni, vagyis legközelebb 2023-ban lesz pontosan olyan a napok eloszlása, mint tavaly.

Ha pedig szeretnéd Te is látni, hogy a fel nem használt határidőnaplóidat mikor tudod újból elővenni, akkor add meg az évszámot, és máris előtted a teljes lista. („Which years use the same calendar” mezőnél évszám beírása, majd kattintás a „Find similar calendars” gombra.)

A 2019-es évre kattintva akár nyomtathatsz is magadnak egyedi, személyre szabott határidőnaplót, ahol bekapcsolhatod a holdállásokat, kérheted a hét számának mutatását, a nyelv kiválasztásával pedig megadhatod, hogy mikor kezdődjön a hét és egyben jelölheted a nemzeti ünnepeket is.

Innetől ugye Te sem dobod ki a régi naptárakat?

Dr. Regősné Oláh Zsanett, Szegedimami

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogy kerüljük el a karácsonyi túlevést?

Hogy kerüljük el a karácsonyi túlevést?

Az ünnepi ételek és desszertek bősége sokunk számára kihívást jelent. Hogyan élvezhetjük ki az ünnepi asztal örömeit anélkül, hogy túlevésbe csúsznánk? Völgyesi Anett, funkcionális táplálkozási tanácsadó hasznos tippeket hozott nekünk, hogy meg tudjuk tartani a mértéket, miközben élvezhetjük is a finom falatokat.
Címlap Édesítsünk természetesen, cukor nélkül

Édesítsünk természetesen, cukor nélkül

A fogyókúrázóknak vagy friss életmódváltóknak gyakran éppen a cukor és az édes ízek hiányoznak a legjobban. Az ünnepi időszak közeledtével mindannyian szeretnénk valami finomsággal megörvendeztetni szeretteinket, miközben egyre többen keresünk egészségesebb alternatívákat. Hogyan lehet édességeinket és desszertjeinket természetes módon, cukor nélkül elkészíteni anélkül, hogy kompromisszumot kötnénk az ízélmény terén? Ehhez hozott Nektek most tippeket Völgyesi Anett, funkcionális táplálkozási tanácsadó, sportedző.
Aki kicsiben tervez, előbb-utóbb nagyban is fog: bakancslista a téli szünetre

Aki kicsiben tervez, előbb-utóbb nagyban is fog: bakancslista a téli szünetre

A bakancslista is egy élettervezési módszer, kicsit játékosabban, de tervezésre ösztönöz. Jó módszer a gyerekek és magunk előre tervezésre szoktatására.
Karácsonyi fényárban úszó csodaházak, avagy a legszebb karácsonyi kiránduló helyek

Karácsonyi fényárban úszó csodaházak, avagy a legszebb karácsonyi kirándulóhelyek

Karácsony gondolatán, nincs az a fényár, amitől besokallnék, még ha az egész ország egy csillogó villogó nagy meseházzá öltözne, én azt is gyönyörűnek látnám. Lassan a porták ünnepi kivilágításba borulnak, ám vannak, akik igazán kiemelkedő módon öltöztetik fel házaikat, és turistalátványossággá növik ki magukat kicsik és nagyok örömére egyaránt.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére