Jelenlegi hely

Vámospércs - Vámospércsi Mátyás Király Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Cím:4287 Vámospércs, Iskola u. 1.
Tel.: 52/210-046

: Sarudiné Oláh Enikő Katalin

http://iskola.vamospercs.hu

Szülői vélemények az intézményről:

  • A művészeti oktatás miatt szeretünk ide járni.
  • Az iskolaotthonos rendszer és a néptánc miatt.
  • Mert nagyon rendesek az osztálytársaim és még nagyon jók az órák és lehet ki dobóznini...
  • Mert szeretem a tanító néniket, kedves az igazgatónéni, sok tesióra van, és szeretem az osztályomat stb....
  • Úgy gondoljuk , hogy a gyerekek megfelelő oktatás mellett rengeteg olyan dologgal ismerkednek meg amely a szellemi fejlődésükhöz pozitívan járul hozzá .

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére