Jelenlegi hely

Víziegér Sportegyesület gyógyúszás

Helyszín: több helyszínen (Aquaticum Mediterrán Élményfürdő; Termálfürdő)
Tel: 06 30 5032507
E-mail: csabosz86@gmail.com

GYÓGYÚSZÁS 2023-BAN

A foglalkozásokon való részvétele feltétele, hogy a gyógyúszók a fürdőgyógyászáti betegirányítónál regisztrált érvényes kezelőlappal rendelkezzenek. A kezelőlapok érvényessége 6 hónap! Ezt követően lehet regisztrálni az Aquaticum Termál gyógyászati regisztrációján, hétköznap 07:00 és 16:30 között.

A FOGLALKOZÁSOK HELYSZÍNEI:

- A Termálfürdő 407-es vagy 408-as medencéje.

A MÉLYVÍZI EDZÉS HELYSZÍNE:

- Az Aquaticum Mediterrán Élményfürdő

Sipos Csaba úszóedző

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A szívünk nem felejt - mi se feledkezzünk meg róla!

A szívünk nem felejt - mi se feledkezzünk meg róla!

Szeptember 29-én a világ minden táján a szív egészségére hívják fel a figyelmet. A Szív világnapja jó alkalom arra, hogy megálljunk egy pillanatra, és átgondoljuk: vajon mi mindent tehetünk saját szívünkért és szeretteink szívének egészségéért. A szív nemcsak a test motorja, hanem életünk, energiánk és mindennapi aktivitásunk alapja.
Tiszta Hegyek Napja – Miért fontos, és mit tehetünk mi?

Tiszta Hegyek Napja – Miért fontos, és mit tehetünk mi?

Szeptember 26-án világszerte a Tiszta Hegyek Napját ünnepeljük. Ez a nap arra emlékeztet minket, hogy a hegyvidéki környezet nemcsak gyönyörű és lenyűgöző, hanem sérülékeny is. A hegyek ökoszisztémái kiemelten fontosak: innen ered az ivóvíz jelentős része, otthont adnak ritka növényeknek és állatoknak, és pihenést, feltöltődést nyújtanak az emberek millióinak.
Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Szeptember 21-én a világ a hála világnapját ünnepli. Első hallásra talán furcsán hangzik, hogy egy külön napot szánunk ennek az érzésnek, pedig ha jobban belegondolunk, kevés dolog van, ami ennyire képes átalakítani a mindennapjainkat.
Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Szeptember 5-én a világ minden táján a jótékonyságot ünneplik. Ez nem egy „nagy szavakból álló” ünnep, hanem inkább emlékeztető: mindannyian képesek vagyunk jobbá tenni valakinek a napját, néha egészen apró dolgokkal.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére