Jelenlegi hely

Elkél a segítség két hajdú-bihari iskolának

Bekerültek a tíz esélyes közé.

A Magyarország egyik legismertebb takarítószer márkáját gyártó cég 2015 óta működteti iskolai mosdófelújítási programját. Aki termékeiket megvásárolja, maga is hozzájárul 5 forinttal az iskolai mosdófelújítási programhoz.

Idén két Hajdú-Bihar megyei iskola is bekerült a versenybe

Bagamér-Kokad és Hajdúszovát általános iskolája is a 10 esélyes iskola között van. Mindkét iskola több száz hátrányos helyzetű és halmozottan hátrányos helyzetű gyermeknek nyújt lehetőséget nemcsak az alaptudás elsajátítására, de művészeti tevékenységekre és sportolásra is.

A Bagamér-Kokad Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola mellékhelységei 23 évesek, míg a hajdúszováti Diószegi Lajos Általános Iskola mosdói 30 éve változatlanok, így felújításuk igencsak esedékes lenne.

Egy internetes szavazás dönti el, melyik 3 iskola lesz az, ahol is felújítják a helységeket. Aki tehát nemcsak drukkolna, hanem segítene is, hogy a két Hajdú-Bihar megyei iskola is bekerüljön a nyertesek közé, online segíthet.

A szavazatokat leadása és az iskolák bemutatkozása ide kattintva érhető el!

Forrás és fotó: domestos.hu

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

10 tavaszindító családi bakancslista

10 tavaszindító családi bakancslista

Márciusban valami megmozdul bennünk. Több fény, enyhébb levegő, hosszabb délutánok – és hirtelen mindenki kimozdulna. A tavasz tökéletes alkalom arra, hogy családként is új ritmust találjatok. Nem kell nagy utazás, nem kell költséges program. Elég néhány tudatos, közösen megélt pillanat. Íme egy általános, bárhol megvalósítható tavaszi bakancslista, amelyből kedvetek szerint válogathattok.
Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Víz nélkül nincs jövő: 7+1 játékos ötlet a Víz Világnapjára gyerekekkel

Március 22. a Víz Világnapja, amelyet az ENSZ kezdeményezésére 1993 óta ünneplünk világszerte. A cél egyszerű, mégis óriási jelentőségű: felhívni a figyelmet arra, hogy a víz nem korlátlan erőforrás. Gyerekként a víz játék, pancsolás, esőcsizmás ugrálás a tócsában. Felnőttként felelősség is. A jó hír? A kettő összeérhet. Íme 7+1 játékos, mégis szemléletformáló ötlet, amelyet bárhol az országban megvalósíthattok.
Az energai és változás éve lesz 2026 a kínai holdnaptár szerint

Az energai és változás éve lesz 2026 a kínai holdnaptár szerint

A kínai újév a Tűz Ló éve, mely ritka párosítás, így ennek az évnek is különleges áramlása lesz, vége a halogatásnak! Az események ritmusa felgyorsul, 
Hogyan ünneplik a keletiek a tavaszünnepet?

Hogyan ünneplik a keletiek a tavaszünnepet?

Idén, 2026 február 17-én kezdődik a Tüzes Ló éve, egészen 2027 február 5-ig tart. A kínaiul tavaszünnepnek nevezett ünnep a világ népességének egynegyede számára az év legnagyobb és talán leghosszabb ünnepe. 

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére