Jelenlegi hely

Légzésfigyelő kölcsönzése Debrecenben és környékén

Debreceni Babavár Kölcsönző

Telefon: 70/453-4375 Hétfőtől vasárnapig 8.00-20.00 között hívható. Ünnepnapokon is elérhetőek vagyunk.

Mi nem a hagyományos értelembe ve bababolt vagyunk, annál több. Nálunk ugyan nincs hatalmas választék, viszont minden nap rendelkezésre állunk, igazodva a váratlan igényekhez, legyen szó elektromos mellszívóról, babamérlegről, vagy légzésfigyelőről.

Légzésfigyelő kölcsönzése Debrecenben

70/453-4375

Kölcsönzés minden nap, hétvégén és ünnepnapokon is!

AngelCare AC300 légzésfigyelő​

Jellemzők: 

  • matrac alatti szenzorpad elhelyezés
  • teljes matracfelületen történő érzékelés
  • 15 másodperc után előjelzés
  • 20 mp után akusztikus és vizuális riasztás
  • a riasztás meghosszabbított (1 perc) kijelzése
  • egyedülálló, 5 fokozatú érzékenység-szabályozás
  • egyedülálló érzékelés
  • visszajelzés gyenge érzékelés esetén
  • elemről történő működtetés
  • gyenge elemfeszültség kijelzés
  • bármilyen bébiőrzővel kombinálható

Kölcsönözz kaució nélkül havi 2.400 Ft-ért

(Az árak az áfát tartalmazzák.)

A kölcsönzés csak személyesen intézhető. Szükséges hozzá a bérbe vevő személyi igazolványának és lakcímkártyájának bemutatása. (Nem csak debreceni lakosoknak!)

70/453-4375

Kölcsönzés minden nap, hétvégén és ünnepnapokon is!

web
facebook/Debreceni Babavár Kölcsönző
facebook/Debreceni mellszívó kölcsönzés

Ha biztosra akarsz menni, hogy van-e készleten légzésfigyelő, vagy a babád várható születésekor szeretnéd, hogy biztosan rendelkezésre álljon készülék, érdeklődj a fenti telefonszámon.

Igény esetén Debrecen területén házhoz szállítás is kérhető.

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Készíts vajsört, kalandozz a középkori Angliában!

Készíts vajsört, kalandozz a középkori Angliában!

Lehet, hogy a vajsör már 500 éve létezik? Vajon amit Harry Potter és barátai isznak, ugyanaz lehet, mint a középkori? Nyomtasd ki a középkori stílusú receptünket és már mehet is a főzés!
Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Ne felejtkezzünk el cserepes növényeink téliesítéséről sem!

Olcsó tippek és fortélyok az egészséges növényekért és a cserepes növények fagymentes átteleltetésért.
Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Ezt árulják el rólunk a takarítási szokásaink a pszichológus szerint

Sokan tapasztalhatjuk, hogy a takarítás nem pusztán házimunka, hanem lelki, pszichés folyamat is: nemcsak a lakóterünket tisztítjuk meg és rendezzük el, hanem vele a gondolatainkat, a lelkünket is. Ez pedig nem véletlen: a lakásunkhoz, a rendhez vagy éppen a rendezetlenséghez való viszonyunk ugyanis jóval többet mond el rólunk, mint gondolnánk. Az LG Fuller Bianka pszichológussal járta körül, miről árulkodnak a szokásaink.
Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Az ADHD-s gyerek agya másként reagál jutalomra, büntetésre

Miért vallanak kudarcot a hagyományos nevelési módszerek az ADHD-s gyerekeknél? Az október a figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar (ADHD) és a diszlexia tudatosításának hónapja. A viselkedési tünetek mögött gyakran specifikus kognitív gyengeségek állnak. Szerencsére ma már egyre kevésbé azonosítjuk az ADHD-t a „rosszasággal”, azonban sok szülő és pedagógus szembesül azzal a kihívással, hogy a hagyományos nevelési eszközök nem működnek. De a szakértő szerint az ADHD-val élő gyermekek motiválására is megtalálhatjuk a hatékony. stratégiát.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére