Jelenlegi hely

Simply The Best – TINA TURNER SHOW Rebecca O’Connorral

Időpont: 2025. május 18. vasárnap 19.00 órakor
Helyszín: Kölcsey Központ Debrecen (Debrecen, Hunyadi utca 1-3.)

 

A jamaikai származású, Írországban nevelkedett Rebecca O’Connor a teltházas 2024-es turnéja után, 2025-ben világkörüli turnéra indul, és meghívásunkra fellép Magyarországon is.

A Simply The Best több, mint egy tribute előadás, méltó tisztelgés a rock ’n’ roll királynője, Tina Turner előtt. Egy olyan ünneplés, ami a nosztalgiát vibráló energiával ötvözi, és feledhetetlenné teszi az estét. Rebecca erőteljes, Tináéhoz hasonló énekhangja, és a magával ragadó impulzív színpadi jelenléte magát Tina Turnert is megdöbbentette.  Ő az, aki biztosan tudja hogyan kell a közönséget két órán át megdolgoztatni és szórakoztatni a legnagyobb Tina slágerekkel.

„Azt hiszem, kapcsolódnod kell a zenéjéhez és a dalszövegeihez ahhoz, hogy képes legyél azt meggyőződéssel énekelni. Tina a legcsodálatosabb módon tudott elmesélni egy történetet a dalain keresztül, és bárkinek, aki az ő zenéjét énekli, ugyanezt kell tennie ahhoz, hogy igazságot szolgáltasson. Ez egy hatalmas show, és az, hogy maga Tina Turner is támogatja, hogy így életben tarthatom a zenéjét, lendületet ad nekem ahhoz, amit csinálok.” – Rebecca O’connor

Készülj fel az élményre, amikor élő zenekarával és táncosaival Rebecca tökéletesen adja elő Tina Turner legnagyobb slágereit, köztük a Nutbush City Limits, Proud Mary, River Deep, Private Dancer, When the Heartache Is Over, Better Be Good to Me, és természetesen a himnuszát, a Simply the Bestet.

Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy láthasd Rebeccát, amint vad hajával, gyönyörű ruháival, vörös rúzsával és tűsarkú cipőjével felrázza a színpadot, és a Rock’n’Roll vitathatatlan királynőjének tiszta igazságot szolgáltat egy olyan előadásban, amelyet csak úgy lehet leírni, hogy „Simply The Best”.


Még több családi program érdekelne? Hírlevelünkkel nem maradhatsz le semmiről!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Télen sok szülő érzi úgy, hogy az öngondoskodás egy szép, de elérhetetlen fogalom. Mintha ez is még egy feladat lenne a listán, amit jó lenne kipipálni – de valahogy sosem jut rá idő, energia vagy tér. Pedig gyakran nem arról van szó, hogy nem törődünk magunkkal, hanem arról, hogy kevesebből próbálunk ugyanannyit adni. Ha télen azt érzed, hogy fáradtabb vagy, türelmetlenebb, és nehezebb magadra figyelni, az nem kudarc. Ez az időszak eleve többet vesz ki belőlünk, mint máskor.
Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Az év eleje sokaknál nem friss lendülettel indul, hanem csendesebb, nehezebb érzésekkel. Az ünnepek elmúltak, a hétköznapok visszatértek, kint korán sötétedik, és mintha belül is lassabban mozdulna minden. Családként ez gyakran még erősebben érződik: újraindul az ovi, az iskola, a munka, miközben az energiaszintünk nem igazán tart lépést a naptárral. Ha ilyenkor azt érzed, hogy az év eleje inkább nyomasztó, mint lelkesítő – fontos kimondani: nem vagy egyedül, és nem veled van a baj.
Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Karácsonykor mindenki szeretne örömet szerezni – de egyre többen azt érezzük, hogy a rengeteg tárgy helyett valami maradandóbbra vágyunk. Valami olyanra, ami nem porosodik a polcon, közös élménnyé, emlékké válik.Összegyűjtöttük a legjobb élményajándék-ötleteket, melyeket gyerekeknek, pároknak, nagyszülőknek vagy akár barátoknak is adhatsz – és amelyek könnyedén elérhetők.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére