Jelenlegi hely

Ruha- és könyvbörze az Ifiházban!

Időpont: 2025. november 15. szombat 09:00 órakor
Helyszín: DEMKI Ifjúsági Ház (Debrecen, Simonffy u. 21.)

 

Cserélj, vásárolj, adj el – és tölts el egy jó délelőttöt velünk! 

A részvétel látogatóknak és vásárlóknak ingyenes, míg árusítóknak előzetes regisztrációs jegy megvásárlásához kötött.

Az árusítói jegy ára: 2000 Ft/fő, amely online vagy az Ifiház gazdasági irodájában váltható meg, a rendelkezésre álló helyek erejéig.

Egy árus számára kb. 0,7 m²-nyi asztalfelület áll rendelkezésre.

A DEMKI ruha- és könyvbörzéje nem kereskedelmi vásár, hanem egy közösségi esemény, ahol bárki eladhatja, elcserélheti
vagy új gazdához juttathatja használt ruháit, könyveit.

A cél: újrahasznosítás, közösség és fenntarthatóság – nem üzletszerű kereskedelem.
A börzén árusítóként magánszemélyek vesznek részt, így számlaadás és garancia nem kötelező.

Árusítói jegy vásárlásához kattints ide: http://bit.ly/43xUknm


Még több családi program érdekelne? Hírlevelünkkel nem maradhatsz le semmiről!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére