Jelenlegi hely

Móricz Zsigmond Színház: 9-TŐL 5-IG

Időpont: 2020. július 19. vasárnap 20.30 óra
Helyszín: Debrecen, Nagyerdei Szabadtéri Színpad

musical két részben

Dolly Parton, a countryzene nyolcszoros Grammy-díjas királynőjének fergeteges nyáresti hangulatot ígérő amerikai sikermusicalje a Jászai-díjas Szente Vajk a rejtett női energiákat vérbő humorral felszabadító rendezésében!

Kilenctől ötig egy kacagtató és felkavaró, gondolatébresztő és szívmelengető történet barátságról és elégtételről.

A hetvenes évek Amerikájában, egy nagy ipari vállalatnál három túlhajszolt, a végsőkig kihasznált kolléganő tervet sző, hogy fogást találjanak rémes, soviniszta, egomániás, hazug és képmutató főnökükön. Judy és Doralee (a magánéletét és karrierjét kínkeservesen összefogni próbáló, gyermekét egyedül nevelő titkárnő, Violet vezetésével) szerelmi, családi és munkahelyi bonyodalmak végtelen során át megkísérli valóra váltani közös álmukat, ami igazából nem más, mint hogy elrendezzenek mindent maguk körül, és a robotolás helyett érzelmekben gazdag, szeretetteljes, emberhez és nőhöz méltó életet élhessenek végre.

A történetet a magyar közönség a Jane Fonda főszereplésével készült, azonos című filmből ismerheti, amelynek másik főszereplője Dolly Parton volt – ő a zenés változat zeneszerzője is.

A nagyszabású musical – a Broadway és a West End hosszú előadásszériái után – a nyíregyházi Móricz Zsigmond Színház egyben magyarországi ősbemutatót is jelentő, nagy sikerű előadásában kerül színre a Nagyerdei Szabadtéri Színpadon.

Rendező: Szente Vajk, Jászai Mari-díjas
 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére