Jelenlegi hely

Könyvszekrény ünnepélyes átadója

Időpont: 2026. április 29., szerda 16:00 órakor
Helyszín: Debrecen, Batthyány utca 24.

 

Vegyél ki egy könyvet, és telepedj le mellénk a fűbe! Vagy, akár hozhatsz is, a szekrényben van még hely! 

Nagy örömmel hívunk titeket a legújabb közösségi projektünk, a Batthyány utcai könyvszekrény ünnepélyes átadójára, melyen helyet kapnak majd az idegen nyelvű, leginkább gyermekeknek szóló könyvek. Az avatást egy kötetlen piknikkel ünnepeljük meg a közösségi magaságyások árnyékában. Helyszín: Batthyány utca 24. belső udvar

Mire számíthattok?
- Szalagátvágás & Első lapozás: Hivatalosan is megnyitjuk a szekrényt.
- Közösségi Piknik: Mi készülünk teával, szörppel és szendvicsekkel, de bátran hozz magaddal egy pokrócot és a kedvenc piknik-kosarad tartalmát!
- Kertnéző: Ha már ott vagyunk, megmutatjuk, mi újság a magaságyásokban – lehet cserélni tippeket, vagy akár magokat is.
- Könyvcsere: Hozd el azokat az idegen nyelvű gyermek köteteket, amelyeknek új otthont keresel és nézz szét, hátha Te is találsz kedvedre valót!
Töltsünk el egy kellemes délutánt együtt, ismerjük meg egymást és avassuk fel méltó módon a környék új kincsét!


Még több családi program érdekelne? Hírlevelünkkel nem maradhatsz le semmiről!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére