Jelenlegi hely

Játszóház Projekt a Debreceni Pagonyban

Időpont: 2022. május 27., péntek, 17.00-20.00
Helyszín: Debreceni Pagony, Batthyány utca 11.

 

Különleges esemény, különleges társasjátékokkal.

Ha elmúltál 12 éves, szereted az izgalmas és érdekes játékokat akkor szerintünk itt a helyed. A társasjátékokkal ellátogatunk a Pagonyba ahol, több mint 40 különböző szuper izgi játék vár majd rád. Jöhetsz egyedül, de hívhatod a barátaidat is. Játszhattok csapatban, egymás ellen küzdve a végsőkig, vagy közösen összefogva, hogy megmentsétek a világot. Lehettek tudósok, titkosügynökök, esetleg hercegnők az álarcosbálban.

Néhány fontos tudni való, amit érdemes megjegyezni!

  •  Nem gond ha nem ismered a társasjátékokat, mi segítünk nektek választani valami szuperjót és el is magyarázzuk a szabályokat.
  •  A Pagony könyvesboltban leszünk. Jó idő esetén kint a friss levegőn is lesz lehetőség játszani.
  •  Május 27.-én pénteken 17 órakor kezdünk, 20 óráig tart és bármikor lehet érkezni, de érdemes kezdésre jönni, hogy minél több játékot kitudj próbálni.
  •  A részvétel regisztrációhoz kötött. A létszám korlátozott! Lécci csak akkor regisztrálj ha biztosan el tudsz jönni, hogy feleslegesen ne vedd el mástól a helyet. A regisztrációhoz szükséged lesz a szüleid segítségére.
  •  Belépő: 1000 Ft

Regisztrálni az alábbi linken tudsz:
https://forms.gle/JzrRnGeJbNij44fo9

Na de mi is ez az egész?

Egy csapat fiatal úgy döntött, társasjátékokkal fogja meghódítani (Budapest után) Debrecen városát. Egy nappaliból indult kezdeményezés, ami másfél év alatt rendszeres programsorozattá nőtte ki magát, ennek már több mint 8 éve. Esténként több száz aranyásó, bandita, kaméleon és tünde ül egy asztalhoz. Így lett a Játszóház Projekt. Mert a társasjáték, ma már sokkal többről szól mint játék!

Hosszú évek tapasztalataiból merítve jutottunk el arra a meggyőződésre, hogy a modern társasjátékok nagyban elősegítik a gyermekek értelmi és érzelmi fejlődését, már általános iskolás korban.

Amellett, hogy heti rendszerességgel szervezünk több száz fős társasjátékos összejöveteleket az egyetemista és felnőtt korosztálynak, jó ideje megfogalmazódott bennünk a gondolat, hogy a társasjátékozásnak nem csak helye van az általános és közép iskolás korosztály életében, de számtalan pozitív hozománya miatt szükség is van rá. Míg a gyermekek élvezik a játékot és mindenekelőtt élményt szereznek vele, a társasjátékok olyan készségeket fejlesztenek, melyek segítenek boldogulni az iskolán belül és kívül egyaránt, és hozzájárulnak a gyermekek társadalmi beilleszkedéséhez. Missziónk a modern társasjátékok népszerűsítése kicsik és nagyok körében egyaránt.

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére