Jelenlegi hely

Indián Nyári Családi Nap

Időpont: 2024. szeptember 29., vasárnap 13.30 órakor 
Helyszín: Mediterrán Élményfürdő (Debrecen, Nagyerdei park 1.)

 

Kreatív lufisarok, családi kalandtúra, indián harcos kiképzés és közös törzsi tánc is lesz!

13:30-17:00 Indián Nyári Családi Nap
13:30 Aquafitness - Helyszín: Hullám medence
14:00-14:30 Indián fejdísz készítés - Helyszín: külső sodró folyosó feletti terasz
14:30-16:00 Családi kalandtúra
  1. Kis Indiánok érzékeinek tesztelése- Ismerd fel csukott szemmel a tárgyakat, koncentrálj és füleld a hangokat, érezd a különböző illatokat.
  2. Indián harcos kiképzés- Légy te is igazi kis indián harcos! Járd meg az indián rönk akadálypályát és próbáld ki a tomahawk hajítás-célzó játékot!
  3. Törzsfőnöki tanácskozás- Tűzrakóhely készítés, családi okoskodó, kódolt rejtvény megoldás és házi puzzle kirakás vár az egész családra.
  4. Átúszás az indiánok földjére- Felfújható szigeten megúsztatjuk a családot időre a hullámmedencében!
  5. Családi piknik a tűzrakóhely fölött - evőverseny
16:00 Eredményhirdetés – Végül együtt eljárjuk a Törzsi táncot!
16:00-16:30 Lufi sarok: Készítsd el saját kardodat és sisakodat!
16:30-17:00 Vízi versenyek az egész családnak!

 

 

Még több családi program érdekelne? Hírlevelünkkel nem maradhatsz le semmiről!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az energai és változás éve lesz 2026 a kínai holdnaptár szerint

Az energai és változás éve lesz 2026 a kínai holdnaptár szerint

A kínai újév a Tűz Ló éve, mely ritka párosítás, így ennek az évnek is különleges áramlása lesz, vége a halogatásnak! Az események ritmusa felgyorsul, 
Hogyan ünneplik a keletiek a tavaszünnepet?

Hogyan ünneplik a keletiek a tavaszünnepet?

Idén, 2026 február 17-én kezdődik a Tüzes Ló éve, egészen 2027 február 5-ig tart. A kínaiul tavaszünnepnek nevezett ünnep a világ népességének egynegyede számára az év legnagyobb és talán leghosszabb ünnepe. 
Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

Állati és környezetvédelmi világnapok, jeles napok

A pingvin-tudatosság napja vagy a Nemzetközi Fókavadászat-ellenes Nap ismerős? Bizony a Madarak és fák napja mellett több tucatnyi, a növény- és állatvilággal kapcsolatos világnap és jeles nap létezik. Összegyűjtöttük őket, segíthet a pedagógusok óvodai, iskolai munkájában de éppúgy egy otthoni beszélgetés elindításában.
Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

Péntek 13.: A szerencsétlen nap, ami valójában a női energia ünnepe

A péntek 13 sokakban még ma is óvatos kíváncsiságot vagy akár szorongást kelt. Mintha egy különös, sűrű energia lengené körbe ezt a napot — és talán valóban így van, csak éppen nem úgy, ahogy a modern babona sugallja.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére