Jelenlegi hely

III. Night Ride Debrecen

Időpont: 2021. augusztus 19. csütörtök 19.00-21.30
Helyszín: Debrecen, Egyetem tér

 

Borítsd fényárba a kerékpárod és vigyél fényt az éjszakába! Tekerd körbe Debrecent több száz kerékpárossal közösen augusztus 19-én este!

PROGRAM:
19:00 Gyülekező kezdete az Egyetem téren (főépület előtti aszfaltozott rész)
19:15 Triál-bemutató by Gabitrial
19:40 Felvonuló csapatok (intézmények, cégek, civil szervezetek) bemutatkozása
20:00 Felvonulás indítása
Érkezés a II. János Pál pápa térre

ÚTVONAL:
Egyetem tér – Egyetem sugárút – Bethlen utca – Hatvan utca – Tisza István körút – Széchenyi utca – Kossuth utca – Burgundia utca – Rákóczi utca – Péterfia utca – Simonyi út – Pallagi út – II. János Pál pápa tér

RÉSZVÉTELI FELTÉTELEK:
- előzetes regisztráció a nora.erdei@visitdebrecen.com e-mail címre,
- biztonságos kerékpár,
- a kötelező és működő lámpákon túli biztonságos díszkivilágítás,
- kisgyermekek esetén védőfelszerelés és felnőtt felügyelet,
- debreceni intézmények, cégek, civil szervezetek képviseletében minimum 10 fős csapat.

Forrás: debreceniviragkarneval.hu

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

Mi történik a gyermek lelkében, amikor úgy érzi, választania kell anya és apa között?

A válás önmagában is komoly veszteség egy gyermek számára. A szülők útjai ugyan különválnak, de a gyermek számára mindketten örökre a szülei maradnak. Éppen ezért különösen fájdalmas, amikor a szülők közötti konfliktus nem ér véget a különválással, hanem a gyermek válik a harc eszközévé.
Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Itt a 2026/2027-es tanév tervezett rendje – ezekre a dátumokra érdemes figyelni!

Bár még javában tart a nyári szünet, már megjelent a 2026/2027-es tanév rendjének tervezete. A dokumentum alapján már látszik, mikor kezdődik a tanév, mikor várhatók a szünetek, valamint mikor zárul az első félév.
40 felett az élet – Életközepi kérdések

40 felett az élet – Életközepi kérdések

„Az élet első fele a szöveg megírásának jegyében telik, a második fele pedig a kommentár elkészítése ehhez a szöveghez.” Hogyan simíthatjuk ki az életközepi válság hepehupáit? A megoldást magam is keresem.
Mindennapi mérgeink

Mindennapi mérgeink

Gondolkodtál már azon, hogy egy-egy furcsa, makacs tünet mögött mi állhat, amire látszólag nincs semmi magyarázat? Mi van, ha a valódi okot a nap mint nap használt kozmetikumaink és vegyszereink összetevői között kell keresnünk? Ha felteszem a kérdést: szerinted hányféle mesterséges anyaggal találkozik a szervezetünk egyetlen nap alatt? Valószínűleg mindannyian alaposan alulbecsülnénk a valóságot. Játsszunk el a gondolattal, és számoljuk össze együtt, mennyi kémiai anyaggal érintkezhetünk a reggeli ébredéstől a villanyoltásig! (A napközben elfogyasztott élelmiszerek és italok összetevőit most szándékosan hagyjuk ki a képletből – a helyzet így is elég megdöbbentő lesz.)

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére