Jelenlegi hely

DEAC Családi nap

Időpont: 2023. május 6., szombat, 10.00 - 16.00 
Helyszín: Debrecen, Dóczy utcai sportcampus

 

A futók számára szombat délelőtt 10 órakor lesz start a DESOK-tól. Ekkorra már a szakosztályaink is kitelepülnek, a legkisebbek pedig a gyereksarok programjait élvezhetik.

Mint ismert, egyesületünk idén május 6-án, szombaton rendezi a nagy népszerűségnek örvendő eseményét, a DEAC Családi Napot.

A futásra nevezők startja délelőtt 10 órakor lesz a DESOK előtt. Az idei táv 1.919 méter, a bemelegítést az egykori válogatott labdarúgó, a DEAC védője, Korhut Mihály végzi el.

Ekkorra már a szakosztályok kitelepülnek, és várják az érdeklődőket. A vívóknál két világbajnokunk, Battai Sugár és Osváth Richárd mutatja meg a kardozás szépségeit. A következő sportágakat lehet még kipróbálni: amerikai foci, cheerleader, darts, e-sport, torna, floorball, frizbi, jégkorong, karate, kézilabda, kosárlabda, labdarúgás, petanque, rögbi, röplabda, szabadiősport, tenisz, mazsorettsport, görkorcsolya (DSI), kerékpár (DSI). A tavalyi évhez hasonlóan ezúttal is lehetőség lesz pecsétek gyűjtésére. Aki ezekből 10-et összeszed (ötöt a piros, ötöt a kék zónából), ajándékot kap.

A helyszínen sportbemutatókat is láthatnak a kilátogató családok. Megismerhetjük a karate, a cheerleader és a mazsorettsport világát, emellett az aquamanók előadását csodálhatjuk meg.

A DEAC Családi Nap teljes időtartama alatt a gyerekek ugrálóvárban tombolhatják ki magukat, a kézműves sarokban anyák napjára készíthetnek ajándékokat, emellett arcfestés is várja a kicsiket.

DEAC Családi Nap
május 6., szombat 10:00-16:00
Dóczy utcai sportcampus

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére