Jelenlegi hely

Adventi találkozó Sisivel

Időpont: 2021. december 12. vasárnap 11.00
Helyszín: Debreceni Pagony

 

Sokunk kedvence, Sisi születésnapja alkalmából egy izgalmas programmal készülünk nektek.

Kordásné Szász Melinda gyönyörű korhű ruhában hozza el nektek az igazi Sisit a Debreceni Pagonyba.
Rajta keresztül megismerhetitek az életútját, szokásait, gyönyörű ruhakölteményeit.
Valódi időutazás lesz ez, egyenesen a múltba.

Az eseményre érkező kishercegnők legyezőket próbálhatnak ki, elsajátíthatják a legyezőnyelv alapjait.

Az interaktív előadást kézműves foglalkozás követi, ahol elkészítjük saját öltöztethető papírbabáinkat.
Plusz meglepetés, hogy minden kisgyermek minőségi szaloncukrot kap ajándékba!
A foglalkozás ára: 1000 ft/ fő.

Az esemény regisztrációhoz kötött, illetve 12 éves kor felett érvényes védettségű igazolványhoz.
Jelentkezni a Debreceni Pagony Facebook oldalán, üzenetben, telefonon (0652688322), vagy személyesen az üzletben lehetséges.

A kísérő felnőtteknek védettségi igazolvány kötelező!
Köszönjük a megértést!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Egy apró szó, ami megváltoztatja az életünket - Hála világnapja

Szeptember 21-én a világ a hála világnapját ünnepli. Első hallásra talán furcsán hangzik, hogy egy külön napot szánunk ennek az érzésnek, pedig ha jobban belegondolunk, kevés dolog van, ami ennyire képes átalakítani a mindennapjainkat.
Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Jót tenni jó – családi ötletek a Jótékonyság Világnapjára

Szeptember 5-én a világ minden táján a jótékonyságot ünneplik. Ez nem egy „nagy szavakból álló” ünnep, hanem inkább emlékeztető: mindannyian képesek vagyunk jobbá tenni valakinek a napját, néha egészen apró dolgokkal.
Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Támogatás a gyermekvállalás útvesztőjében

Sok pár életében elérkezik az a pillanat, amikor úgy érzik: készen állnak arra, hogy bővüljön a család, és gyermek érkezzen az életükbe.
A háziasszonyok dicsérete

A háziasszonyok dicsérete

Valójában mit jelent háziasszonynak lenni? Ha be tudnánk lesni az emberek fejébe, hogy valóban az őszinte véleményüket kapjuk meg, akkor valami ilyesmit találnánk: sütni-főzni, mosni-vasalni, takarítani, rendben tartani. Hát vágyhat ennél többre egy modern, öntudatos nő 2025-ben?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére