Jelenlegi hely

Debrecen - Debreceni Egyetem Óvodája

Cím:4032 Debrecen Nagyerdei krt. 98.
Tel: 52/411-717/55346 (I.Óvoda), 52/411-717/55825 (II.Óvoda)
Email: ovoda@unideb.hu

Óvodavezető: Nagy Angéla

www.deovoda.unideb.hu

 

Hozzászólások

A  Debrecenimami 2015/16. évi „A mi óvodánk” pályázatában szülők adtak választ arra a kérdésre, hogy „Miért szeretitek gyermeked óvodáját?” A válaszok itt olvashatók.

Jó és kedves pedagógusok, kellemes hangulat, családias légkör jellemzi óvodánkat. Ezért szeretjük. 

Kellemes légkör, kitünö óvodavezetô.

Kedves, elhivatott Óvónénik, Dajkanénik, vidám gyerekek, nagyon szeretjük.

Családias hangulatú az óvoda, mosolygósak, közvetlenek az óvónők, dadusok. Mindig van új élmény, sok érdekes programot, foglalkozást szerveznek a gyerekeknek.

A gyerekeim azért szeretnek az ovinkba járni, mert jól érzik magukat, figyelnek rájuk, mindig "tanulnak" valami izgalmasat, kreatívkodnak és persze önfeledt gyerekek lehetnek. Én azért szeretem az ovinkat, mert ezt adják a gyerekeimnek és ez óriási nyugalmat ad nekem. 

Az óvodánk neve helyesen: Debreceni Egyetem Óvodája

web: ovi.unideb.hu

Kérjük a módosítást! Üdvözlettel: Szakadáti Klára óvodavezető helyettes

Családias légkör, elhivatott, kedves pedagógusok és dajka nénik. Ezért szeretjük:)

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére