Jelenlegi hely

Munkatársak

Kovács-Drén Tímea a Hajdúböszörményi járás szerkesztője

Bemutatkozás: Kovács-Drén Tímea vagyok. Hajdúböszörményben élek a férjemmel és két kisgyermekünkkel. Mióta az első babánk megszületett, azóta nagyon érdekel minden babás-mamás téma, gyerekekkel, családokkal kapcsolatos dolog, legyen az klub, kirándulás vagy bármi más. Több mint két éve itthon vagyok és úgy éreztem, a napi megszokott dolgok és a gyereknevelés mellett jó lenne valami más elfoglaltság is, amivel akár másoknak is segíthetek. Ekkor találtam rá a Debrecenimami felhívására, amiben járási szerkesztőt kerestek. Magamon is tapasztaltam, hogy az otthon lévő anyukák sokszor nem is tudnak arról, hogy milyen programok, lehetőségek vannak a környezetükben, ahová gyerekekkel is ki tudnának mozdulni. Ebben szeretnék én is segíteni az oldal egyik szerkesztőjeként.

Ha tudsz olyan információt, ami másoknak is hasznos lehet írd meg a debrecen@imami.hu címre!

 

Kunkliné Varga Zita a Hajdúszoboszlói Járás szerkesztője

Bemutatkozás: Kunkliné Varga Zita vagyok, három tündéri gyerek anyukája. Családommal Hajdúszoboszlón élünk. Mióta megszülettek a gyerekek azóta kutatom a jobbnál-jobb gyerek programokat, a legizgalmasabb helyeket, amiket a gyerekeknek látni kell. Mindig foglalkoztatott a gondolat, hogy milyen jó lenne egy helyen látni a környékbeli programokat, a Hajdúszoboszlón fellelhető klubokat, és a kisgyerekeseket érintő témákat. Mikor szembe jött a lehetőség a Debrecenimami-nak köszönhetően nem haboztam sokáig, jelentkeztem járási szerkesztőnek. Remélem munkámmal sok hasonló cipőben járó anyukának tudok majd segíteni.

Ha tudsz olyan információt, ami másoknak is hasznos lehet írd meg a debrecen@imami.hu címre!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére