Jelenlegi hely

Bringázz a Night Ride-on!

Időpont: 2026. augusztus 18., kedd 19:30 órakor 
Helyszín: Debrecen, Kossuth tér

 

Új HELYSZÍN!
Kossuth tér – belváros – Kossuth tér

A karneváli hét egyik leghangulatosabb programeleme, a zöld közlekedést népszerűsítő Night Ride idén megújult útvonalon, még hangosabban, és ha lehet még több résztvevővel színesíti a Virágkarnevált.

Ezen az estén ismét több ezer kerékpáros közösen szeli át Debrecen belvárosát a legkülönfélébb világító és virágos dekorelemekkel feldíszített bringáikon. A fényekkel, virágokkal és jó hangulattal teli este garantáltan felejthetetlen élményt nyújt minden korosztály számára.

Ingyenes program

GYÜLEKEZŐ HELYSZÍNE: Debrecen, Kossuth tér, Debreceni Református Nagytemplom előtti terület (megközelítése a Hatvan utca és a Kálvin tér felől)
INDULÁS HELYSZÍNE: Nagytemplom előtti terület
INDULÁS IDŐPONTJA: 20:00 óra
ÚTVONAL: Kossuth tér (Nagytemplom előtti terület) - Kossuth utca - Klaipeda utca - Szent Anna utca - Piac utca - Petőfi tér - Erzsébet utca - Boldogfalva utca - Antall József utca - Tisza István utca - Hatvan utca - Kossuth tér (Nagytemplom előtti terület)

19:30-től Gyülekező
19:30-19:50 DJ Dew Tailor
19:50-20:00 Kerékpárosok felsorakozása
20:00 Felvonulás

RÉSZVÉTELI FELTÉTELEK:
előzetes online regisztráció 2026. augusztus 17. 12:00 óráig
- közúti közlekedésre alkalmas kerékpár;
- díszkivilágítás kötelező, a működő első és hátsó lámpák mellett;
- 16 év alatti résztvevők számára a védőfelszerelés használata és a szülői felügyelet biztosítása kötelező;
- a rendezvényre vonatkozó házirend elfogadása és betartása

Még több családi program érdekelne? Hírlevelünkkel nem maradhatsz le semmiről!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

4+1 tipp, hogy nyaralás alatt is megőrizd az alakod és az egészséged

A nyár és a nyaralás a feltöltődésről szól. Nem mindenkinek van kedve kemény edzésekhez és kalória számoláshoz. Néhány egyszerű szokással úgy is élvezheted a pihenést, hogy közben a tested és az egészséged is hálás lesz érte.
Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Amikor a tűzhelynek is melege van... könnyű nyári vacsoratippek főzés nélkül

Megérkezett ismét a kánikula. Ilyenkor még ránézni sem esik jól a sütőre vagy a tűzhelyre. A szervezetünk a hőség elleni védekezéssel van elfoglalva, többet izzadunk, sokkal több folyadékot kívánunk ( a Balatont is kiinnánk, ha lenne benne elég víz), az étvágyunk is csökken, az emésztésünk sem úgy működik, mint egy hűvösebb napon.
Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Július 30. – Ünnepeljük a barátságot!

Van valaki, akit bármikor felhívhatsz? Akivel jókat nevetsz, aki meghallgat, vagy akivel a gyerekeitek együtt nőnek fel? Ma érdemes neki írni egy üzenetet, mert július 30-án van a Barátság Világnapja.
Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Nyári varrós projectek, egyetlen délután alatt

Július közepén a legtöbben nem nagy lakásfelújításra vagy bonyolult ruhavarrásra vágynak. Inkább olyan alkotásokra, amelyek gyorsan elkészülnek, hasznosak, és közben egy kis sikerélményt is adnak.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére