Jelenlegi hely

Debreceni Nőnapi programajánló

Az idei, 111. nőnap sem lesz unalmas, szerencsére a klasszikus desszert mellett egyre több városi program is akad, összeszedtük Nektek.

Az idei a 111. nőnap hivatalosan. A kötelező szegfűk korszaka már messze, de maradt a fehér golyó desszert, amit mindig leakcióznak a nagy boltláncok.
 A nőnapot a kereskedelemben ugyanúgy nem lehet már megkerülni,  akár a többi ünnepet. A kötelezően akciós virágcsokrok, desszertek és vermutok mellett ékszer, ruha, kozmetikai kezelések, kék lájkolós játékok és kajarendelések között lehet válogatni, de van már akciós ultrahang is.

Aki úgy érzi, hogy nem akar belesüllyedni a sablonos magyar valóságba, annak súghatok: a kolléganőket meglepni egy, az irodai asztalukhoz felszolgált kávéval, szelet sütivel - vagy a közeledő bikiniszezonra tekintettel - egy gyümölcssalátával és mellé egy jópofa idézettel eredetibb gesztusnak találtathatik.

Debreceni programok gyerekeknek és hölgyeknek

A gyerekeket nem árt időben felkészíteni bizonyos ünnepi eseményekre. A Máltai Játszótérre várják március 5-7–e között hétköznap délután illetve szombaton délelőtt egy kis kreatív foglalkozásra „NŐNAPra készülődés” címmel a gyerekeket.

A közelgő nemzetközi nőnap alkalmából március 8-án, vasárnap a kislányoknak, nagylányoknak, hölgyeknek a MODEM minden programja és kiállítása ingyenes egész nap. Az akció a Mélyáramok, valamint az újonnan nyílt 30 – kísérleti művészetpedagógiai program tárlatokra érvényes. Csőke Kitti Firkalak című foglalkozása a kisebbeknek szól délelőtt 10 órától.

A sportkedvelőkre a Loki számít: a klub a másnap esedékes nemzetközi nőnap alkalmából ingyenesen tekinthetik meg a Kisvárda elleni mérkőzést március 7-én, szombaton 17 órától.  A DVSC Ajándékboltban a Nagyerdei Stadion pénztáraiban személyesen válthatnak ingyenes tiszteletjegyet.

Legyen nőnap!  Budapesten...

Akik pedig többet gondolnak, mint egy kis felhőtlen ünneplés, részt vehetnek hangjukat hallatva a Legyen nőnap! kezdeményezésen Budapesten

#meddigmég #elég kampány a kapcsolati erőszak elleni küzdelemért mellet szolidaritásodat annak nemzetközi jelképével, a sárga rózsával fejezheted ki. Budapesten a Hősök terére várják március 8-án 16.30-ra azokat, akik tisztelik a nők jogait.
Céljuk, hogy ne haljon meg hetente legalább egy nő a kapcsolati erőszak áldozataként, hogy ne legyen köztünk kétszázezer bántalmazott, hogy ne minden ötödik nő tapasztalja meg a kapcsolati erőszakot élete során.

és Debrecenben

A budapesti Legyen Nőnap! kezdeményezéshez csatlakozva, Debrecenben is Legyen nőnap! megmozdulást szervez a Freedom Club Magyarország.
Debrecen, Antall József út 4-nél, az Ítélőtábla és a Járásbíróság közötti területen március 8-án 15 órától  várnak a szervezők és végigvezetnek az emlékmű eseményein, gyertyát gyújthatsz, és kötetlenül beszélgethetsz.

ADL - Debrecenimami

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?
Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Az Űrhajózás Világnapját minden évben április 12-én ünneplik, mivel ezen a napon, 1961-ben Jurij Gagarin szovjet űrhajós elsőként repült a világűrbe a Vosztok-1 űrhajó fedélzetén. Ez a nap remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzétek a világűr csodáit!

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére