Jelenlegi hely

Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény

Cím: 4031 Debrecen Margit tér 19.
Tel: 52/498-322
Email: iskola@kazinczy-debr.edu.hu
Igazgató: Nádházi László

http://www.kazinczy-debr.sulinet.hu

A Debrecenimami 2012 őszi "A mi iskolánk" című pályázata keretében több szülő osztotta meg gyermeke iskolájával kapcsolatos tapasztalatait. Az akkor beküldött véleményeket itt olvashatod:

  • A gyermekem érdeklődésének megfelelő irányultságú osztályban tanulhat. Emellett nagyon jó kis osztályközösségbe került, és a pedagógusokkal, az oktatás minőségével is elégedettek vagyunk. A választásunkat pozitívan befolyásolta az is, hogy sokféle különprogramra van lehetőség az intézményben. 
  • A gyerrköc ,azért szeret ide járni,mert barátságosak a tanárok ,jól felkészültek! Sok különfoglakozás van ! Barátságos és családias az iskola! 
  • A pedagógusok szakmailag felkészültek. Saját uszoda és egyéb szakkör lehetőségek. 
  • A tanárnénik szeretik a gyerekeket és odafigyelnek ránk.
  • A tanárok abszolút gyerekközpontúak, segítőkészek. Rengeteg külön program van, szakkörök és sportolási lehetőségek. 
  • Amellett, hogy magas az oktatás színvonala, lehetőség van művészet oktatásra, sportolásra, különböző szabadidős tevékenységekre, szakkörökre.
  • Azért szeretjük ezt az iskolát mert nagyon család barát és a tanárok nagyon jól felkészültek és rendkívül jól lehet velük együtt nevelni gyermekünket.
  • Azért szeretünk ebbe az iskolába járni, mert megtalálható minden olyan szabadidős és kulturális program, amelyet szeretünk és a pedagógusok is a tőlük elvárt színvonalon oktatják a tantárgyaikat.
  • Fontos volt számunkra a közelség is, de a nyílt napon is csupa pozitív dolgot tapasztaltunk. Azóta sem csalódtunk: a gyerekekre jut elegendő energia, figyelem, a tanító nénik máris megismerték a gyerekeket. Szakmailag és emberileg is elégedettek vagyunk. A gyerekek is megszerették egymást, jó kis közösség van kialakulóban. 
  • Jó a matematika oktatás. Sok jó pedagógus tanít az iskolában. Sok a plusz foglalkozásra van lehetőség (sport, kézművesség).
  • Jó a tanári team. 
  • Jó színvonalú az oktatás, rengeteg fakultatív programban lehet részt venni.
  • Jól érzi itt magát a gyermek és nagyon szereti a tanítónéniket. A tanárok tanítanak és nevelnek. Megfelelő alapot ad a továbbtanuláshoz. Sok szakkörre és különórára van lehetőség. 
  • Kitűnő tanáraink vannak.Családias a hangulat.Jó az osztályközösség.
  • Meghatározó volt az iskola sok oldalúsága (sport,kézműves foglalkozás,iskolán belül könyvtár).A pedagógusok felkészültsége és hozzáállása, a diákokhoz és a szülőkhöz. 
  • Mert közel van a lakhelyünkhöz és rengeteg lehetőséget biztosít gyermekünknek.
  • Mert nagyon jók a tanító nénik, és sok a barátom is.
  • Mert sok lehetőség közül lehet választani. pl.: úszás, kézilabda, gimnasztika
  • Mert sok program van a gyerekeknek.Sok sportolási lehetőség van.
  • Mert széles a lehetőségek tárháza, kedvesek a tanító nénik.
  • Minden gyerek megtalálja a kedvére való szabadidős tevékenységet vagy sportolási lehetőséget. Valamint nagyon jó,hogy uszoda is van.
  • Minden szempontból megfelel. Sok sportolási lehetőséget biztosít, a gyerekek szeretik a tanáraikat és még közel is van. 
  • Nagy figyelmet tudnak fordítani a gyerekekre. Sok a szakkör, a sportolási lehetőség.
  • remek sportolási lehetőségek, sporttevékenységek vannak a gyerekeknek olcsó, helyben tartott edzésekkel szakkörökkel.
  • Sok lehetőséget nyújt az iskola (sport, különórák). A pedagógusokkal is elégedettek vagyunk.
  • Sok sportolási lehetőség és fakultatív program található, és magas szintű az oktatás is.
  • Sok sportolási, szabadidős tevékenység van. A tanárok szakmailag, emberileg is nagyon jók.
  • Szeretem a tanárnéniket, és a tanárbácsikat is.
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kés - és?

Kés - és?

A háziasszony jellemzően főz. Persze nem sorsszerűen. A gyorséttermek, pizzák, hamburgerek és csirkemell csíkok világában igazzá vált: aki telefonálni tud, főzni is tud.
Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Egyre többen keresnek kapaszkodót a hétköznapi stressz, a bizonytalanság, a szülői kihívások vagy akár a belső feszültségek feldolgozásához – legyen az egy jó könyv, egy segítő társasjáték, ilyenkor jól jön egy megbízható forrás, ahol valódi szakértelemmel válogatták össze az ajánlatokat. Mostantól ilyen hely a Mindwell Pszichológiai Webshop is.
Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére