Jelenlegi hely

Amici – Világjáró hangok

Időpont: 2024. december 16. hétfő 19.00 órakor 
Helyszín: Debreceni Református Nagytemplom (Debrecen, Piac u. 4-6.)

 

Karácsonyi dallamok operai hangütéssel 

Meghitt hangulat és lenyűgöző ünnepi dallamok várják Önöket az Amici gálakoncerten. Dolhai Attila, Klein Otokár, Molnár Levente és Vadász Dániel, az elmúlt 20 évben szinte minden jelentős hazai és számos külföldi színpadon megfordultak, Debrecentől Győrig, Londontól Tokióig. Mindannyian sikert, sikerre halmoztak már a világban, de így együtt, először a debreceni közönség hallhatja őket. Az adventi időszak egyik leghangulatosabb, zenei különlegességekkel tűzdelt koncertjével készülnek.
Ebből az alkalomból nyílnak meg a templom kapui a közönség előtt, hogy együtt töltődjünk többek között olyan csodálatos dallamokkal, mint a Mennyből az angyal, Csendes éj, Ave maria, White Christmas, Jingle bells és a Feliz Navidad.
A zenei kíséretet Kovács Adrián és Kamarazenekara biztosítja, akik egyedi hangzásvilágukkal tovább emelik az est hangulatát.


Még több családi program érdekelne? Hírlevelünkkel nem maradhatsz le semmiről!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére