Jelenlegi hely

Hold nők program - Telihold jóga

Időpont: 2021. március 28., vasárnap 10.00 óra
Helyszín: online esemény

TELIHOLD

2021-től egy olyan programsorozatra hívlak most téged nőként, melyen ezen kiemelt napok energiájában dolgozhatunk együtt. Ezen napokon végzett gyakorlás és belső munka segítségünkre lehet abban, hogy önmagunkhoz kapcsolódva ráleljünk belső erőnkre, teremtő képességünkre, hogy tisztítsuk érzelmi energiáinkat, és hogy elengedjük és begyógyítsuk a múlt sebeit.
 
Hozzájárulás: 2500 Ft
Jelentkezés: A jelentkezést rendezheted utalással vagy kártyás fizetéssel
 
Az eseményről felvétel készül, így ha éppen ezen időpontban nem tudsz jelen lenni, visszanézheted az azt követő 72 órában. A linket az esemény estéjén, az azt követő néhány órában továbbítjuk neked a jelentkezésnél megadott e-mail címedre.
 
A találkozókra online, Zoom alkalmazáson keresztül kapcsolódhatsz, melyet a program kezdete előtt kérlek tölts le a telefonodra, tabletedre vagy számítógépedre.
Befizetésed után a program napján küldjük számodra az aktuális Zoom linket, melyet a találkozó kezdete előtt kb. 10 perccel aktiválunk.
 
Szervező: satnamjoga.hu
Esemény ITT

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

Az internetfüggő agy - mit tehet a szülő?

A technológia fejlődése minden korban befolyásolta az emberek életvitelét, szokásait. Napjainkban a világháló játszik jelentős szerepet életünkben. El kell ismerni az Internet gazdag információforrás, széleskörű a felhasználhatósága. Azonban egyre több tudományos bizonyíték mutat arra, hogy a túlzott használata a droghoz hasonlóan függőséget alakíthat ki.
A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin veszélyesebb, mint a biciklizés, a rollerezés vagy a hintázás? - A gyermektraumatológus válaszol

A trambulin közkedvelt szabadtéri eszköz Azonban azt szem előtt kell tartani, hogy nem játék, hanem akrobatikus sportszer. A nem megfelelő használata sok balesetet okozhat.
A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

A barát az, akivel szebb a világ - Idézetek kicsiknek és nagyoknak

Akár a gyermeki játszótéri barátságokról, akár a felnőttek közötti évtizedes kapcsolatokról van szó, a barátság az egyik legfontosabb kapocs az életünkben. Ezek az idézetek segítenek szavakba önteni azt, amit érzünk – és amit talán nem is tudtunk eddig kimondani.
Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Barátság világnapja – Ünnepeljük együtt az élet legszebb kapcsolatait!

Július 30. az a nap, amikor a barátságokat ünnepeljük. Az ENSZ által is elismert Barátság világnapja nemcsak arról szól, hogy felhívjuk egy régi barátunkat vagy megköszönjük a társaságot valakinek, aki fontos számunkra, hanem arról is, hogy a család legkisebb tagjai is megtanulják, milyen értékes a barátság.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére