Jelenlegi hely

Debreceni Asztalitenisz Klub

Helyszín: Nagyerdei Stadion asztalitenisz csarnoka (bejárat a White kávézón keresztül)
Tel: 0630 519 1110; 0670 240 9972
E-mail: dakdeac@gmail.com

Miért jó választás az asztalitenisz?

Mert

  • kiválóan fejleszti a motoros funkciókat,
  • kreatív, szórakoztató és intenzíven átmozgat,
  • mentálisan erősít (koncentráció, kontroll, kitartás),
  • fejleszti a taktikai készséget,
  • sportos közösségben kompetitív egyéniséget formál,
  • segít a digitális eszközöktől való függőség oldásában,
  • az egyik legkomplexebb labdajáték,
  • független az időjárástól,
  • szinte kockázatmentes a sportsérüléseket illetően.

Edzéseinken várjuk a labdajátékok iránt érdeklődő, „örökmozgó”, jó ritmusérzékkel rendelkező kisiskolásokat.

Helyszín: Nagyerdei Stadion asztalitenisz csarnoka

Edzések: hétköznaponként 17 - 19 óra 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kés - és?

Kés - és?

A háziasszony jellemzően főz. Persze nem sorsszerűen. A gyorséttermek, pizzák, hamburgerek és csirkemell csíkok világában igazzá vált: aki telefonálni tud, főzni is tud.
Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Válogatott segítség a nehéz napokra – válassz könyvet pszichológusi ajánlással

Egyre többen keresnek kapaszkodót a hétköznapi stressz, a bizonytalanság, a szülői kihívások vagy akár a belső feszültségek feldolgozásához – legyen az egy jó könyv, egy segítő társasjáték, ilyenkor jól jön egy megbízható forrás, ahol valódi szakértelemmel válogatták össze az ajánlatokat. Mostantól ilyen hely a Mindwell Pszichológiai Webshop is.
Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére