Jelenlegi hely

Íráshoz kedvet érző anyukák-apukák!

Megújult családi információs portálunk önkéntes(eke)t keres, akik szívesen írnának rendszeresen cikkeket honlapunknak egy-egy témakörben.

Olyan írásokra gondolunk, amely hasznos lehet a kismamák és a gyermeket nevelő szülők számára. A téma lehetőleg kapcsolódjon munkádhoz, vagy szakterületedhez, gyakorlott hobbidhoz, esetleg Debrecenhez, de ihletet meríthetsz saját életedből is.

Cikkeket várunk elsősorban:

  • GASZTRO témában - főleg ha gyerekhez kapcsolódik,
  • ÖKO témában - pl. háztartás vegyszerek nélkül, gyakorlati tapasztalattal,
  • KERT témában - pl. kertészkedés gyerekkel,
  • KREATÍV témában - pl ünnepekhez, jeles napokhoz kapcsolható tárgyak készítése, saját leírással.
  • CSALÁD témában
  • Egyéb témákat is szívesen fogadunk, csak kapcsolódjon az oldalhoz.

Jelentkezni lehet bemutatkozással a debrecen@imami.hu email címen.

Írd meg azt is milyen téma érdekel, és miért. Ne habozz, talán most alapozod meg írói karrieredet.

 

 

 

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Fagyi napja: idén se hagyd ki!

Az Élmény és Szakértelem Alapítvány idén is május 8-án rendezi meg a Magyar Fagylalt Napját. A csatlakozott cukrászdák és fagylaltozók 50%-os akció keretében várják a fagyi szerelmeseit. A kedvezményes fagyiár legalább 4 különböző fagylaltízre és az ezekből vásárolt összes gombócra vonatkozik.
Maxoljuk ki a kávézást!

Maxoljuk ki a kávézást!

Gratulálunk mindenkinek, aki sikeresen teljesítette a nagy húsvéti kihívást: takarítás, sütés-főzés, dekorálás, ajándékvásárlás, bájolgás a rokonokkal. És arra gondoltunk, a tipikus háziasszonynak most pont úgy hiányzik valami jó kis háztartási hack, mint egy nekifutásból hátbavágás. Így a héten arra adunk tippeket, hogyan találhatunk több élvezetet a hétköznapok legegyszerűbb élvezetében: a kávézásban. Mert kávézni jó, pláne, ha valaki szereti.
A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére