Jelenlegi hely

Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola

Cím:4032 Debrecen Böszörményi út 150-152.
Tel: 52/417-618
Email: iskola@arpadvezer.edu.hu 
Igazgató neve: Komolay Szabolcs
 
A Debrecenimami 2012 őszi "A mi iskolánk" című pályázata keretében több szülő osztotta meg gyermeke iskolájával kapcsolatos tapasztalatait. Az akkor beküldött véleményeket itt olvashatod:
  • A tanító nénik kedvesek
  • Ismerősünk gyereke is ide jár, és nagyon jó vélemény alakult ki bennünk az iskolában folyó képzés színvonaláról, és a tanórán kívüli lehetőségekről!
  • Közel van az otthonunkhoz és a tanító nénik is nagyon kedvesek. Sokféle sportolási lehetőség van, például szerintem egyedi a tenisz oktatás is. Sok jót hallottunk a nyelvoktatásról is.
  • Mert amit egy iskolától elvártam azt itt megtaláltam,( sportok, nyelvek, jó pedagógusok, jó megközelítés -bár néha nehéz parkolni, de a gyerekeknek jó busz közlekedés van, biztonságos átkelőhelyekkel).Nem mondom, hogy könnyű iskola, de mi nem is szerettük volna ,hogy az legyen, ( szerintem az élet sem mindig könnyű és ezt jobb ha fokozatosan megszokják a gyerekek ). Ha a szülő odafigyel és együtt dolgozik a tanárral a gyereknek fel sem tűnik a nehézség, sőt mikor tovább tanul sem érez nagyon nagy váltást az elvártak között ( jó híre van az iskolának ! ) , így zökkenőbb mentes lehet a váltás is .( tapasztalat : van egy 10.-es, 6. os gyerek az 1. mellé is ) 
Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére