Jelenlegi hely

Tengerkék - Animációs Program

Időpont: 2025. február 8-9., szombat-vasárnap 13:30 órától
Helyszín: Mediterrán Élményfürdő (Debrecen, Nagyerdei park 1.)

 

Merülj el tengernyi kalandba február 8-án és 9-én az Aquaticum Élményfürdőben és fedezd fel a víz alatti világ csodáit! A Tengerkék animációs program izgalmas kalandokat tartogat a család összes tagjának, ahol a tengeri élőlények és rejtett csodák várnak Benneteket. Készen állsz a kalandra?
 
2025. február 8. szombat
▪️ 13:30 Aquafitness, Helyszín: Élménymedence
▪️ 14:00 Kreatív kuckónkban készíthetsz: bohóchalat, cápát és delfint, Helyszín: külső Sodrómedence felett terasz
▪️ 15:00 Vízi zumba, Helyszín: Hullámmedence
▪️ 15:30 Vízi játékok: fóka futam, cápaetetés vízipisztollyal, halacska horgászat, Helyszín: Hullámmedence
▪️ 16:30 Pöttöm Pancsi: vizes zenebölcsi/ovi (vízhez szokató, játékos, éneklős foglalkozás az 5 év alatti korosztálynak), Helyszín: Gyermekmedence
 
2025. február 9. vasárnap
▪️ 10:30-13:30 Kreatív kézműves foglalkozás és csillámos testfestés, Helyszín: Gyermekmedence melletti terület

 


Még több családi program érdekelne? Hírlevelünkkel nem maradhatsz le semmiről!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Július első szombatja: Az Ölelés Napja - egy kedves alkalom, amit érdemes megünnepelni a családban is!

Tudtad, hogy minden évben július első szombatja a Nemzeti Ölelés Napja Magyarországon? Bár nálunk ez a nap még nem tartozik a legismertebb jeles napok közé, épp ezért különleges alkalom, hogy egy kicsit megálljunk és figyelmet szenteljünk annak, mennyit számít egy szeretetteljes ölelés a mindennapokban.
Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Nagyobb rend, kevesebb munkával?

Mondjuk ki nyíltan: a családanya/háziasszony szerepkör nincs versenyben a legmagasabb presztízzsel bíró tevékenységek között. Azt a bejelentést, hogy valaki éppen GYES-en van Uram bocsá’ főállásban menedzseli a háztartást és a családot, a legritkább esetben fogadják vallásos áhítattal. Finomak voltunk? Szerintünk is.
Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság szívhangjai – Gondolatok a szülés utáni érzelmi hullámzásról

Az anyaság nem csupán egy új szerep, az anyaság egy átalakulás. Testben, lélekben, és olyan mélységekben, amiről talán soha nem hittük, hogy bennünk léteznek.
Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Játékos családi ötletek, amikkel ti is feltalálók lehettek!

Tudtátok, hogy június 13. a Magyar Feltalálók Napja? Ezen a napon tisztelgünk a magyar találékonyság és kreativitás előtt, hiszen hazánk számtalan zseniális feltalálót adott a világnak. Szent-Györgyi Albert Nobel-díjas tudósunk ezen a napon jegyeztette be a C-vitamin felfedezését, ezért emlékezünk meg évről évre a magyar találmányok és ötletek világáról. Ez egy szuper alkalom arra, hogy otthon ti is egy kicsit feltalálók lehessetek!

Partnereink

Ugrás az oldal tetejére