A Campus Fesztivál több éve biztonságos, családbarát, kulturált esemény, amely valóban minden korosztályt megérint. Sikerét évről évre a helyszín és a város adottságai is nagyban erősítik. A Nagyerdei Stadion és a Nagyerdei Víztorony, valamint az ezeket övező park a hazai fesztiválpiacon páratlan helyszínt biztosít a rendezvénynek, az ország legmodernebb strandja pedig 50 méterre található a helyszíntől.
18 programhelyszínen több mint háromszáz program várható. A zene mellett ezúttal is teret kap majd a színház, az irodalom, az utcaművészetek és a szokásokhoz híven gyerekprogramokból sem lesz hiány.
Július 20., szerda
METAL-SHEET NAGYSZÍNPAD
- 7:00 - Hamarosan
- 18:30 - Follow The Flow
- 20:15 - Rúzsa Magdolna
- 22:00 - Halott Pénz
"B" NAGYSZÍNPAD
- 16:45 - Lóci Játszik
- 18:15 - Blahalouisiana
- 19:45 - KFT
- 21:20 - Vad Fruttik
- 23:00 - Bohemian Betyars
PARKOLÓ SZÍNPAD
- 18:00 - YesYes
- 19:30 - Cloud 9+
- 21:15 - Brains
- 23:00 - BSW
- 00:20 - Kozmix
METAL-SHEET BEAT STAGE
- 19:00 - Slow Village
- 19:45 - 6363 (Gege)
- 20:30 - Mulató Aztékok
- 21:15 - Mikee Mykanic
- 22:00 - Nasiimov, FILO
- 22:45 - AKC Misi + AKC Kretta
- 00:00 - Debrec'N'Bass
- 01:00 - Chase & Status (UK)
- 02:30 - Statik & Ian AutoRun
- 04:00 -
FÉNYTORONY SZÍNPAD
- 17:30 - Herself
- 19:00 - Ricsárdgír
- 20:40 - Pál Utcai Fiúk
- 22:00 - Supernem
- 00:00 - DOROGI
- 01:30 -
- 02:45 -
ROCK-METAL SZÍNPAD
- 16:00 -
- 17:00 - Bypass of Anger
- 18:20 - Burnout
- 19:40 - Omega Diatribe
- 21:10 - Down for Whatever
- 22:40 - Mudfield
BORFALU SZÍNPAD
- 16:30 - Minimum 4
- 18:00 - Matchboys
- 19:45 - A Nyughatatlan
- 21:30 - Sziámi and Friends
- 23:15 - Budapest Bár
- 01:00 -
HANGFOGLALÓ SZÍNPAD
- 15:30 - Damien Steel
- 16:30 - Steady Pluto
- 17:30 - Kertekalatt
- 18:40 - Balázs-Földi Virág
- 19:50 -Popgressive
- 21:00 - Android + Impact
- 22:10 - LED
- 23:20 - Jurij
- 00:30 - Bad Habit
Július 21., csütörtök
METAL-SHEET NAGYSZÍNPAD
- 17:00 - Margaret Island
- 18:30 - Road
- 20:15 - Tankcsapda
- 22:00 - Tiësto (NL)
"B" NAGYSZÍNPAD
- 16:45 - KORI
- 18:15 - Fatal Error
- 19:45 - Paddy and the Rats
- 21:20 - Leander Kills
- 23:00 - TBA
PARKOLÓ SZÍNPAD
- 18:00 - Luca
- 19:30 - Honeybeast
- 21:15 - Pápai Joci
- 23:00 - Nótár Mary live
- 00:20 - Dévényi Tibi bácsi
METAL-SHEET BEAT STAGE
- 19:00 - Hoezntrogerz
- 19:45 - Yung Marbi + Atka
- 20:30 - Co Lee
- 21:15 - LMEN PRALA
- 22:00 - AK26
- 22:45 - Bruno & Spacc
- 00:00 - Jackwell
- 01:00 - Pixa 40
- 02:30 - Pixa 40
- 04:00 -
FÉNYTORONY SZÍNPAD
- 17:30 - Idegen
- 19:00 - Platon Karataev
- 20:40 - Esti Kornél
- 22:20 - Hiperkarma
- 00:00 - Szabó Balázs Bandája
- 01:30 - (hamarosan)
- 02:45 - (hamarosan)
ROCK-METAL SZÍNPAD
- 16:00 -
- 17:00 - Don Gatto
- 18:20 - Stubborn
- 19:40 - Cadaveres
- 21:10 - LAZARVS
- 22:40 - Deez Nuts (AUS)
BORFALU SZÍNPAD
- 16:30 - Blues From Hell
- 18:00 - Jazztelen
- 19:45 - Betá Betá
- 21:30 - Subtones
- 23:15 - Erik Sumo Band
- 01:00 - P.A.S.O.
HANGFOGLALÓ SZÍNPAD
- 15:30 - (hamarosan)
- 16:30 - SFV
- 17:30 - Március
- 18:40 - Betterthanever
- 19:50 - Satelles
- 21:00 - Lyuhász Lyácint Bt.
- 22:10 - Törzs
- 23:20 - Képzelt Város
- 00:30 - Deep Glaze
Július 22., péntek
METAL-SHEET NAGYSZÍNPAD
- 17:00 - Parno Graszt 30
- 18:30 - Horváth Tamás
- 20:15 - Kowalsky meg a Vega
- 22:00 - Zara Larsson (SWE)
"B" NAGYSZÍNPAD
- 16:45 - Konyha
- 18:15 - Ivan and the Parazol
- 19:45 - Carson Coma
- 21:20 - Bëlga
- 23:00 - 30Y
PARKOLÓ SZÍNPAD
- 18:00 - Fiúk
- 19:30 - Manuel live
- 21:15 - T. Danny live
- 23:00 - Dzsúdló
- 00:20 - Korda György és Balázs Klári
METAL-SHEET BEAT STAGE
- 19:00 - (hamarosan)
- 19:45 - Szkiton
- 20:30 - Animal Cannibals
- 21:15 - Burai
- 22:00 - ESSEMM
- 22:45 - KKevin
- 00:00 - Náksi
- 01:00 - Sigala (UK)
- 02:30 - (hamarosan)
- 04:00 - Dj. PéGé
FÉNYTORONY SZÍNPAD
- 17:30 - The Pontiac
- 19:00 - Middlemist Red
- 20:40 - Charlotte OC (UK)
- 22:00 - Európa Kiadó
- 00:00 - Péterfy Bori & Love Band
- 01:30 - (hamarosan)
- 02:45 - (hamarosan)
ROCK-METAL SZÍNPAD
- 16:00 - Pit of Saron
- 17:00 - Red Swamp
- 18:20 - Ordog
- 19:40 - The Devil's Trade
- 21:10 - VHK
- 22:40 - Subscribe
BORFALU SZÍNPAD
- 16:30 - Lanou
- 18:00 - Spatzen Jodler Sextett
- 19:45 - Bordó Sárkány
- 21:30 - Aurevoir.
- 23:15 - Söndörgő
- 01:00 - Várkonyi Csibészek
HANGFOGLALÓ SZÍNPAD
- 15:30 - Gidnim'Rém
- 16:30 - Árnyéknyúl
- 17:30 - Doggos
- 18:40 - HocusPony
- 19:50 - Black Bartók
- 21:00 - Antares
- 22:10 - The Crams
- 23:20 - Heavy Brains
- 00:30 - Rühös Foxi
Július 23., szombat
METAL-SHEET NAGYSZÍNPAD
- 17:00 - Azahriah
- 18:30 - Wellhello
- 20:15 - AURORA (NO)
- 22:00 - Majka & Curtis
"B" NAGYSZÍNPAD
- 16:45 - Tortuga
- 18:15 - Fish!
- 19:45 - Depresszió
- 21:20 - Ossian
- 23:00 - The Toy Dolls (UK)
PARKOLÓ SZÍNPAD
- 18:00 - 4S Street
- 19:30 - Dánielfy Gergő és az Utazók
- 21:15 - Oláh Ibolya
- 23:00 - Valmar live
- 00:20 - UFO
METAL-SHEET BEAT STAGE
- 19:00 - HOLI
- 19:45 - Dé:Nash
- 20:30 - Lil Frakk + Kapitány Máté + Ress
- 21:15 - Lil Frakk + Kapitány Máté + Ress
- 22:00 - Beton.Hofi
- 22:45 - Krúbi
- 00:00 - Necc Party
- 01:00 - Necc Party
- 02:30 - Goodboys (SWE)
- 04:00 - Dj. PéGé
FÉNYTORONY SZÍNPAD
- 17:30 - Barkóczi Noémi
- 19:00 - Galaxisok
- 20:40 - Csaknekedkislány
- 22:20 - Elefánt
- 00:00 - Christian Löffler (D)
- 01:30 - (1:45) Deva
- 02:45 - Anima DJ's
ROCK-METAL SZÍNPAD
- 16:00 - Wyrfarkas
- 17:00 - The Minds
- 18:20 - Skafunderz
- 19:40 - Prosectura
- 21:10 - The Grenma
- 22:40 - Pokolgép
BORFALU SZÍNPAD
- 6:30 - Hutchky & Stars
- 18:00 - Mörk
- 19:45 - Random Trip
- 21:30 - Freakin' Disco
- 23:15 - Jungle By Night (NL)
- 01:00 - Analog Balaton
HANGFOGLALÓ SZÍNPAD
- 15:30 - Damara
- 16:30 - Laiho
- 17:30 - Flanger Kids
- 18:40 - Solere
- 19:50 - Nagy Bogi
- 21:00 - Ex Anima
- 22:10 - Saya Noé
- 23:20 - Grancanada
- 00:30 - Kristoaf